2733
2734
tgju هست؟ همین رو میگم، هیچ وقت با این قیمتها نمیشه معامله کرد. معلوم نیست از کجا میارن اینا رو.

اي بابا گرفتار اومديما 

شايد اين قيمتيه كه از مردم بدبخت ميخرن ؟

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظر می رسه قیمت ها فعلا به ثبات رسیدن. تا باز دوباره تقی به توقی بخوره و همه چیز موشکی بره بالا.

شايدم ريزش شديد

2728
شايدم ريزش شديد

بعید می دونم. ترامپ و بایدن و اینا همه الکیه برای اینکه مردم رو سرگرم کنن. اوضاع اقتصادی کشور اصلا خوب نیست. الان شرکت بهشهر گفته چون ارز دولتی بهمون نمیدن، خط تولید روغن نباتیمون رو تعطیل کردیم.

آقا هستم 🍁 WLF
بعید می دونم. ترامپ و بایدن و اینا همه الکیه برای اینکه مردم رو سرگرم کنن. اوضاع اقتصادی کشور اصلا خ ...

دلم براي اونايي ميسوزه كه بورس شركت كردن 

دلم براي اونايي ميسوزه كه بورس شركت كردن 

برای عموم مردم آره، منم متاسفم.

ولی برای اونهایی که صدبار بهشون گفتم و گوش نکردن... چرا برای اونها هم متاسفم. 

نمیدونم چندبار باید سر یک عده بیاد تا چاره شون بشه. و میدونید چی از همه اینها بیشتر تاسف برانگیزه؟ اینکه هنوز دارن پول وارد این قمار می کنن، و امید دارن درست بشه.

آقا هستم 🍁 WLF
برای عموم مردم آره، منم متاسفم. ولی برای اونهایی که صدبار بهشون گفتم و گوش نکردن... چرا برای اونها ...

خيليا اطلاعات ندارن 

يكي مثل خود من پول پس اندازو رفتم سكه خريدم كه رهن خونمون رفت بالا بتونيم اجاره كنيم 

الان ضرر كردمو وامم بهمون نميدن

2740
خيليا اطلاعات ندارن  يكي مثل خود من پول پس اندازو رفتم سكه خريدم كه رهن خونمون رفت بالا بتونيم ...

الان مگه به پولتون نیاز دارید؟ اگر احتیاج ندارید نگرانش نباشید. سکه و طلا رو باید بلند مدت نگاه کرد. اگر پولی دارید که تا یکسال بهش نیاز ندارید، سکه همیشه جواب میده. ربع از همه بهتره.

اگر هم خرج واجبی دارید، اصلا نباید چیزی معامله کنید. به وسوسه غلبه کنید چون ممکنه بره بالا و ممکنه بیاد پایین.

آقا هستم 🍁 WLF
شما تخصصتون اقتصاد و بورس هست؟

نه. ولی ده پونزده سالی میشه که توی بازارهای مختلف مالی ایران و خارج از ایران کار کرده ام.

توی ایران که اصلا علمی نمیشه با اقتصاد برخورد کرد!

آقا هستم 🍁 WLF
نه. ولی ده پونزده سالی میشه که توی بازارهای مختلف مالی ایران و خارج از ایران کار کرده ام. توی ایران ...

من میخوام تو ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنم..تتر 

می تونید یه صرافی انلاین معتبر بهم معرفی کنین؟

با سرمایمون تو بورس چیکار کنیم..زیر نظر یه متخصص خرید و فروش کردم و سهمامون همه بنیادی و شاخص سازه اما خب کلا وضع خوب نیس

من میخوام تو ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنم..تتر  می تونید یه صرافی انلاین معتبر بهم معرفی کنین؟ ...

من توی ایران کسی رو نمیشناسم متاسفانه برای ارز دیجیتال. خودم هم معامله نکرده ام تا بحال چون نوسانش خیلی زیاده.

آقا هستم 🍁 WLF
تتر نوساناتش دقیقا مثل دلاره ..زیاد نیست انچنان ب نسبت بقیه ارزها

قیمتش بر طبق ادعایی که کردن حول و حوش دلار آمریکا نوسان می کنه. بنابراین خود دلار - که ارز معتبر و اثبات شده ای هست - بنظرم امن تره.

آقا هستم 🍁 WLF
2706