2737
2739
عنوان

بچه های ارشد ۹۹

| مشاهده متن کامل بحث + 735 بازدید | 43 پست
گرایش روانشناسی تربیتی رتبم ۶۵۰۰ و گرایش روانشناسی عمومی رتم ده هزار منتظرم ببینم عمومی آزاد درمیام ...

به سلامتی و شادی ایشالا عزیزم هرجا که بهترین واست دوست داری در بیای

اما نظر من بخوای من روانشناسی عمومی خیلی دوست دارم و الان هم به کار زندگی شخصی و جامعه میخوره عالیه البته نظر خودت ببین کدومش دوست داری شما شاید روانشناسی تربیتی دوست داشته باشی اما به نظرم عمومی بهتره اگر عمومی دراومدی عمومی برو به امید موفقیت و سلامتی پیروزیت عزیزم

هرچه دارم از خداست، پشت پناهم خداست! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واااای یه لحظه فک کردم داری میگی ننایج اومده

من روانشناسی دادم

رتبه م شد ۱۷۳  

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲
2728

من خواهرشوهرم ارشد هوشبری بود امسال 😁خیلی تلاش،کرده رتبشم نسبتا خوبه همین رشت بیاره ایشالا...

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
2738
😅اره دیگه تموم شد فقط پایان نامم مونده . باید پایتون و متلب رو قشنگ بلد باشی

به سلامتی عزیزم 

وای راست میگی ؟ 🥵🥵 متلب و پایتون تو کارشناسی اصلا یادمون ندادن و صفر صفر هستم 

هرچه دارم از خداست، پشت پناهم خداست!