2733
2739
عنوان

تنبلی تخمدان باعث نازایی میشه؟؟

1013 بازدید | 35 پست

سلام خانوما...من سونو دادم دکتر گفت یه کمی تنبلی داری و یه کیست ریزم داشتم ک سه ماه دارو مصرف کردم دکتر گفت رفع میشه...الان نگرانم میگم نکنه باردار نشم...قاعدگی خیلی نامنظمی هم دارم....

کسی تجربه داشته؟کمکم کنه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

اگه خوش هیکل باشی نه

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2740
خیلیا بدون دارو با اولین اقدام باردار میشن خیلیام سال ها منتظر فقط استرس رو دور کن ورزش کن.سردی ن ...

من اصلا هنوز اقدام نکردم اما قصدش رو دارم در ماه های آینده...بچه ی اولم هست...خیلی نگرانم....راستی قبلش چه کارایی باید انجام داد؟آزمایش خاصی داره مثلا؟

2706