2737
2734
وای چقد میگوزی تو 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خیلی خیلی زیاد 

من آدم گوزویی بودم تو زندگیم 

تقریبا جلو همه گوزیدم 

دختر عموم همیشه بهم میگفت و میگه یاسمن گوزو😂😂😂😂

زندگی خیلی نامرده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااااای نهههههه کاندوم دادی بابات؟  ههههه طعم پرتغالی..... 😐😛😛😛😂😂😂😂

اره به خدا نمیدونستم که چیه گفتم بخور برای تقدیت حافظه ت چنان زدم پرتش کرد بهم.😁😂🤣🤣🤣بعدمن خرچندتاخوردم امتحان بیست بشم فک درد گرفتم😂😂🤣🤣😃

پیمانی که باخدا در طوفان بستی در آرامش فراموش نکنید..💙💙💚🧡💛
2728
راستی یبارم تو نامزدی داشتیم میخوابیدیم چشامون بسته جلو شوهرم در رفت ازم.خودمو زدم به خواب که مثلا ت ...

وای خدا نکشتت 🤣قیافتو اون لحظه تصور کردم🙃😉😂

ورودی شمال به همه مسافرا ماسک والکل وقرص انگل میدن🐛😳یکی از مسافرا اعتراض کرده قرص انگل واسه چی میدین دیگه!! یارو گفته بخور حرف مفت نزن تو اگه کرم نداشتی موقع کرونا مسافرت نمیرفتی🤣.........بچه که بودیم بازیگوشی میکردیم الان که بزرگ شدیم فرقی نکرده فقط برعکس شده گوشی بازی میکنیم!!!😝😃....چه جوریه کشوری که بالاترین مبلغ صدقه در دنیا رو داره آمار بیشترین بلاهای جهان رو داره!!!! فک کنم صندوق ها خرابه🤔مسئولین رسیدگی کنن لطفا!...یا اینکه مسئولین خرابن!!!!صندوق ها رسیدگی کنین لطفا😄😐کاربر قدیمی ام 😊عاشقتم آقاییم❤
خیلی خیلی زیاد  من آدم گوزویی بودم تو زندگیم  تقریبا جلو همه گوزیدم  دختر عموم همی ...

وای گوزوی لنتی😂

ورودی شمال به همه مسافرا ماسک والکل وقرص انگل میدن🐛😳یکی از مسافرا اعتراض کرده قرص انگل واسه چی میدین دیگه!! یارو گفته بخور حرف مفت نزن تو اگه کرم نداشتی موقع کرونا مسافرت نمیرفتی🤣.........بچه که بودیم بازیگوشی میکردیم الان که بزرگ شدیم فرقی نکرده فقط برعکس شده گوشی بازی میکنیم!!!😝😃....چه جوریه کشوری که بالاترین مبلغ صدقه در دنیا رو داره آمار بیشترین بلاهای جهان رو داره!!!! فک کنم صندوق ها خرابه🤔مسئولین رسیدگی کنن لطفا!...یا اینکه مسئولین خرابن!!!!صندوق ها رسیدگی کنین لطفا😄😐کاربر قدیمی ام 😊عاشقتم آقاییم❤
2740
تصور میکنم خودمو پیش بابابزرک خدابیامرزم 😂😂😂😂

بیچاره پدر بزرگت 🤣🤣🤣🤣🤣

اره به خدا نمیدونستم که چیه گفتم بخور برای تقدیت حافظه ت چنان زدم پرتش کرد بهم.😁😂🤣🤣🤣بعدمن خرچند ...

واي هرچی هم می‌دیدی جویده نمیشه بازم سعی هودتو میکردی

آفرین خوشم اومد از پشت کارت😂😂😂😂😂😂😂

زندگی خیلی نامرده 
خودتم بگو

اوخ اوخ یادم اومد🤣🤣🤣

یک بار رفتم انتشارات دانشگاه ک جزوه یکی از استادارو بگیرم

همینطور یک تحقیق داشتم تو فلش میخواستم پیرینت کنم

فلش و کارت بانکی دستم بود 

خانمه جزوه استاد رو داد بهم گف ۲۰تومن

منم میخواستم پولشو بدم 

فلشو دادم بهش🤣🤣

گنگ نگام میکرد