2733
2739
عنوان

درد زیر شکم بعد زایمان طبيعی

12701 بازدید | 14 پست

الان هفت روزه درد زیر شکم دارم سمت راست وایمسم بیشر میشه، نمیدانم چیکار کنم گرمش کردم فایده نداشت. شما از لین مشکلات داشتید آخه من الان 14 روزه زایمان کردم هنوزم خونریزی دارم ودرد زیر شکم کلافم کرده بالخصوص که دست تنهام کسی نیست کمکم کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم. متولد شدن فرزند و خودت مبارک.  بهتره به پزشک زنان مراجعه کنی. ممکنه کسی راهنمایی غلط کن ...

نه اصلا ولی خب دو روز ادل اینجوری شدم با سشوار گرمش کردم خوب شد ولی دردش وحشتناک بود الان کمتره ولی همیشه هست

2738

واسه دردت شیاف بزار.. به نظرم لخته مونده که درد میکنه برو دکتر یه قرص میده میخوری همش میریزه یه دفعه ای خونریزیتم تموم میشه تا یه مدت لک میبینی فقط.. 

منم چون اینجور بودم

زن ، زندگی ، آزادی مرد ، میهن ، آبادی 💙                                            
نه اصلا ولی خب دو روز ادل اینجوری شدم با سشوار گرمش کردم خوب شد ولی دردش وحشتناک بود الان کمتره ولی ...

الان دردش کمتر شده سشوار کشیدی پس هیچ نگران نباش. 

ببین کیسه آب گرم داری؟ 

اگه نداری خودت الان پاشو درست کن.

زیر شکم هر دو طرف تخمدان ها هستن که با کوچکترین سردی بدن یا نشستن جای سرد سرما میخورن. هر وقت درد داشتی اینکارو کن. 

یه بطری نوشابه که پیدا میشه تو‌خونت. یا بطری آب معدنی کوچک که راحت تو دستت باشه و سنگین نباشه. یا بطری شیر روزانه رامک و کاله.

اونو پر کن آب گرم. و درشو محکم ببند. و بزارش رو شکمت اونجا کع درد داره. 

گرم کردن حداقل باید بیست دقیقه باشه. سشوار مدتش کمه.

همیشه سعی کن جاییت درد گرفت یه بطری آب گرم بزاری روی ناحیه. من شیر که میدم زانو درد دارم. یا میرم زیر آب گرم یا بطری.

یه کار دیگه هم بکن. 

پشت گوش ننداز. اگه شوفاژ داری یا بخاریت روش میشه چیزی گذاشت یه کیسه درست کن. اندازه کیسه نمک. نمکو بزار داخلش درشو محکم بدوز. و بزار همیشه گرم باشه. برای درد جاهای بدنه. تب سنتی گفته. درد داشتی کیسه نمک گرمو بزار روی اون تاحیه. سریع خوب میشه

اره کیسه نمک من خیلی شنیدم  

معجزه میکنه. خواهرم درست کرده تهرانه. خیلی استفاده میکنن. ولی من اهوازم الان کولر روشنه😑. انقدر اینجا گرمه که بخاری معمولا فقط دی و بهمن میزنیم. و هروقت لازم باشه بطری آب گرم میزارم. 

چراغیر طبيعيه 

شاید عفونت داری یا چیزی نمیدونم. بهتر دکتر بری یا همون درمانگاه کهبچه رو برای واکسن میبرین. من ح خودم دو بار زایمان کردم ی هفته ای خونریزی تموم شد. درد شکمم نداشتم. فقط بخیه ها کمی اذیت میکردن

2706