2733
2739
عنوان

بیایین براتون صلوات بفرستم💚💚💚💚

| مشاهده متن کامل بحث + 155 بازدید | 48 پست

پدر و مادرم فوت شدن ، من نوزده سالمه ، فقط و فقط دعا کن برام که آرامش پیدا کنم ، فقط همین ، هرشب که میخوابم آشوبم ، دارم زجر میکشم فقط ، هفت ماه پیش مامانم و سه سال پیش بابام فوت شدن ، برای اونها هم طلب آمرزش دارم هرچند خیلی مهربونه بودن و آمرزیده شدن 😭😭😭😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پدر و مادرم فوت شدن ، من نوزده سالمه ، فقط و فقط دعا کن برام که آرامش پیدا کنم ، فقط همین ، هرشب که ...

انشاالله خدا روحشونو شاد کنه عزیزم...

واسشون فاتحه میخونم 

صلواتم واسه حالت فرستادم 💚

میشه برای سلامتی عموی شوهرم دعاکنی کروناگرفته حالش خیلی بده 💝انشاالله هر ارزویی داری بهش برسی

دل من تنگ چشایی ست  که نیست.... 🥺 میشه برا محمد آیهان کوچولوی من دعا کنید چشماش خوب بشه 😔 شاید خدا صدای شما رو زود تر بشنوه 🙏یعنی میشه مثل بقیه بچه ها محمد منم همه جارو ببینه و بازی کنه 😔               خــــدایـــا ایــنـ هــمــہ اسـتـخــوانـ داشــتـمـ 😞چـــرا دلــمـ را شــکـسـتیـــــے؟؟خسته ام از اینکه هر روز جلوی آینه اتاقم نقش قوی ترین مادر دنیا را بازی میکنم ولی شب ها همه قوی بودنم را کنار بگذارم و یکباره همه قوی بودنم از چشم هایم بیرون بریزد و تا صبح ضعیف ترین آدم جهان باشم ...😓🖤
2738
انشاالله خدا روحشونو شاد کنه عزیزم... واسشون فاتحه میخونم  صلواتم واسه حالت فرستادم 💚

مرسییییی 😭😭😭😢😢😢😢 😔 انشاالله شما هم حاجت روا بشید و همیشه سلامت باشید 

التماس دعا.

خونوادم و عزيزام سلامت باشن

ب عشقم برسم سريع.جهيزيه ام جور بشه و خونه بخريم

برام دعا كن. انشالله شما هم ب ارزوهاتون برسين

براي جور شدن جهيزيه ام صلوات بفرستين😔 خیلی شغل عوض کردم و هیچ فروشی نداشتم🙏🏻 ممنون میشم از هنرم حمایت کنید .پیج روبیکام Artzarigoli.پیج اینستام Artzarigoli🦋💙 کارهای هنری من 🦋💙. عزیزان خرید ندارین حداقل با لایک و اشتراک گذاری ازم حمایت کنید خواهش میکنم🎈⚘ این کار وقت شما رو نمیگیره ولی تو این اوضاع اقتصادی خیلی به من کمک میشه

مرسی خانومی

دل من تنگ چشایی ست  که نیست.... 🥺 میشه برا محمد آیهان کوچولوی من دعا کنید چشماش خوب بشه 😔 شاید خدا صدای شما رو زود تر بشنوه 🙏یعنی میشه مثل بقیه بچه ها محمد منم همه جارو ببینه و بازی کنه 😔               خــــدایـــا ایــنـ هــمــہ اسـتـخــوانـ داشــتـمـ 😞چـــرا دلــمـ را شــکـسـتیـــــے؟؟خسته ام از اینکه هر روز جلوی آینه اتاقم نقش قوی ترین مادر دنیا را بازی میکنم ولی شب ها همه قوی بودنم را کنار بگذارم و یکباره همه قوی بودنم از چشم هایم بیرون بریزد و تا صبح ضعیف ترین آدم جهان باشم ...😓🖤
2706