2737
2734
عنوان

چرا بعضی از مردم اینجورین 😞

413 بازدید | 48 پست

سلام به همگی 🌹

تو این هفته میخوام زایمان کنم دکتر گفت ۵ یا ۹ این هفته زایمان طبیعی

از روزی که گفتم زایمان طبیعی خاله هام و چند تا از زنای فامیل دیوونه ام کردن 

همش از زایمان های خودشون یا بقیه میگن که چقدر وحشتناک بوده و زجر کشیدن 

دیشب هم خاله ام پیام داده دارم برات اشک میریزم نمیدونی چی قراره به سرت بیاد خاله خدا بهت رحم کنه کاشکی میتونستی سزارین کنی 

دخترخاله هام هم پیام دادن خواب دیدیم سر زایمان دوام نیاوردی 

منم گفتم توکلم بر خداست این همه زایمان کردن منم میتونم 😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

وا بسم الله چه شلوغش کردن بابا این همه ادم زاییدن هیچی نشد عزیزم نگران نباش هرچیزی طبیعیش بهترینه وگرنه خدا قرار نمیداد الکی به خودت استرس نده

یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم💫...

وا ...ناراحت نشیا ولی چرا آنقدر بی درک و بی ملاحظه  هستن؟؟؟؟

عضویتم مبارک...خودم میدونم بزرگوار...ولی شما هم بدون ک کاربر قدیمی هستم(کلانتر-سایت)...از گرونی و اوضاع نابسامان مملکت انتقاد کردم،تعلیقم کردن...خدا رو شکر ک با ترکیدن من،همه چیز سر و سامون گرفت و اوضاع گل و بلبل شد.نگو کلید حل همه ی مشکلات دست منه بی عرضه ی بی تدبیر خرفت بوده و خودم خبر نداشتم.

حالاخالت بنده خدا دلسوزی کرده وخب واقعاهم سخته 

امافقط حرف دخترخاله هات😐چه بی فکرن

جنبه ندارین تو تاپیکا نظرات منفی بشنوین خیلی غلط میکنید نظرمیخواید ....  والابخدا...قرارنیس عالم وادم شماوکاراتون ولباساتون وغذاهاتون و... روتاییدکنن   اینجاتبادل نظره اگه جنبه نداری تاپیک نزن . درضمن خانومی که هی میای میگی واااا چرااونطورگفتی واچرااینطورگفتی من مختارم آزادانه نظربدم درضمن استارترخودش زبون داره احتیاج به وکیل وصی نداره. اعصابموازسرراه نیوردم که چارتا پاچه گیرنی نی سایتی بخواد بهمش بریزه دوست نداری نظر مخالف بشنوی تاپیک نزننننننننننن
2706