2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه اونایی ک زود سفید کردن ی سختی و غم بزرگی تو زندگیشون داشتن انگار... ولی جالبه اکثراگفتن 24

ن بابا ارثیه همش😂

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2728
2738

مبر ز موی سفیدم گمان به عمر بلند/جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی

حکایت ما اینه😢😔

یک ساعت بعد از اینکه خاکمون میکنن،مردم سر میز ناهار به فکر این هستن که نوشابه زرد بخورن یا مشکی .این جا مینویسم که همیشه یادم بمونه:کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود خر کیه..‌...هر کی گفت با قانون جذب به همه خواسته هات میرسی،دست و پاشو ببند بندازش تو استخر بگو با قانون جذب بازشون کن😒

من از وقتی بادار شدم خیلی عصبی شدم

هم بارداری سختی داشتم هم پسرم هنوزم که هنوزه 3سالش چندوقت دیگه تموم میشه شبا نمیخوابه و به شدت شیطونه

عصبیم کرده

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              

نمیدونم فک کنم بعد از دبیرستان تا الان که 26 سالمه خیلی بیشتر شدن جالبه چون موهام بلنده میبینم که بعضیاشون تو یه دوره ای مشکی شدن و دوباره سفید و همینطور برعکس

بنظرم بیشتر ارثی هست

همه اونایی ک زود سفید کردن ی سختی و غم بزرگی تو زندگیشون داشتن انگار... ولی جالبه اکثراگفتن 24

بیشتر جنبه ارثی داره بنظرم..

من ۱۳ سالگی پدرم.۲۳ سالگی برادرم و ۲۷ سالگی زنداداشم رو از دست دادم..سر جریان ازدواجم و عاشقیم سختی زیاد کشیدم ولی الان که ۳۲ سالم شده نداشتم تا حالا.دیروز یه دونه دیدم برای اولین بار

ولی همسرم که تا حالا از این سختی ها نداشته از سن کم موهاش سفید شده

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤
2706