2737
2739
عنوان

خانوما شماها هم خجالت می کشید جلو شوهرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 9891 بازدید | 221 پست

واییی جز معدود تاپیک های بود که کامل خوندم 

خییییلی وقت بود اینقدر نخندیده بودم خدا خیرتون بده🤣🤣🤣🤣⁦🤦🏻‍♀️⁩

ولی انصافا بد معضلیه هاا من تا حالا بهش فکر نکرده بودم 

حالا چیکار کنم هرروز داره به معضلات ازدواج اضافه میشه 

وای تو خونمون اصلا اینجوری نیست انگار صدا بیرون نمیره بین طبقات می‌چرخه🤣⁦🤦🏻‍♀️⁩

ولی انصافا امیدوارم مشکل شما هم حل شه ولی فکر کنم آخر سر همسرتون یبار رو بفهمم دیگه مثلا جمعه ها که خونن ک

نمیشه که خیلی سخت میشه زندگی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من ده ساله ازدواج کردم دوتا بچه دارم اصلا در این مورد راحت نیستم ...اصلا هاااا....تو بارداری هام خیلی اذیت میشدم ولی خوب خجالت میکشم و خودمم خوشم نمیاد که جلو شوهرم اینکارو بکنم🤭🤭🤦🤦🤦

هیچی🥴🥴🥴
2728
ترانه بذار با صدای زیاد بعد برو دسشویی 😁

خیلی هوشمندانه بود مرسی😂

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
2738

مگه تازه ازدواج کردی که خجالت میکشی؟من میرم بعد بلند بلند میخونم :لااااا لالا لاااا لااااا لالا لالا لاااا لا😂البته بازم میشنوه😂😂

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...

اخ مث من 

وقتی خونس میترکم😂😂😂😂

سلااام خانوما من تازه واردم😁21 سالمه و یکساله که با اونی که عاشقش بودم عقدکردم😍💕اوایل زندگیمون خیلی مشکل داشتیم ولی کم کم به خودمون اومدیم و سعی کردیم هرروز بهتراز دیروز بشیم🥰واسه ی آرامش زندگی همه یه صلوات بفرستین🙏😌

یه دونه سوت بخر بنداز گردنت 

موقع ضرورت تو توالت سوت بزن

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

اسی راحت باش این صداها واسه خودش میشه سوژه ی خنده و سرگرمی   

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
نه منکه نیستم ولی خیلیا راحتن

بستگی به شوهرم داره،ما یه داماد داریم خواهرم میگفت اوایل از دواج شکم منو فشار میداد میگفت باید بگوزی تا عادت کنی 

ولی شوهر من نه،اگه یه وقت اشتباهیم پیش بیاد خودشو میزنه به اون راه خیلی حساسه رو زن

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه
2706