2737
2739
عنوان

تجربیاتتون از کرونا

563 بازدید | 26 پست

خانما لطفا هر کسی که خودش یا نزدیکان و اشناهاش به کرونا مبتلا شده اطلاعاتشو بنویسه

من خودم الان نزدیک یک ماه هست که از شروع علائمم گذشته ولی هنوز خوب نشدم،علائمم بیشتر مشکل گوارشی هست،معده ام که کاملا بهم ریخته،خلط خیلی خیلی زیاد دارم طوریکه احساس میکنم راه گلوم بسته اس به علاوه ی بدن درد،نرفتم سی تی اسکن نمیدونم ریه ام درگیره یا نه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

البته الان هرررر علائمییییی داشته باشی میگن کرونائه ها😢

گیجمون کردن😔

پسرم ماه 🌛شب تارم دخترم ستاره ⭐ درخشانم.خدایا ممنون🤲 بخاطر دسته گل هایی 🌹🌹که به امانت سپردی دستم.امیررضا و بارانم دوستتون دارم❤❤❤
2740

الان بخاطر ماسکی که میزنیم و مراقبتای گرمیانه که همه انجام میدیم احتمال ابتلا به انفولانزا و سرماخوردگی به حدااااقل رسیده 

بنابراین هر علائمی داشتید احتمال بیشتر ور بدید به کرونا و پشت گوش نندازیدش و به فکر درمانش باشید

دوباره میاد روزی که از ته دل بخندی😉🌸💓          
چرابعضیا بعده یک ماه هنوز بیمارن؟ماهم ی نفر توی محلمون هنوز بعده یه ماه تب داره ۴۰ درجه ...دوره اش ز ...

حتی بعد خوب شدن و منفی شدن تست کرونا، بعضی علائم برای بعضی ها باقی میمونه مثلا احساس خستگی و ضعف و بی حالی و تنگی نفس و... 

ولی تب رو نشنیده بودم

2706