2733
2734
عنوان

به کی قسمتون بدم ک لطفا لوازم ارایش فیک نخرید ؟ چرا متوجه نیستید

| مشاهده متن کامل بحث + 10099 بازدید | 265 پست
من میخواستم پرایمر مک بخرم،اصلش ۹۰۰تومن بود😐دیگه بی خیالش شدم

لورآل معمولی تره قیمتش

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید اون زنه 4تا شکم زاییده تمام غده های بدنش معاینه کرده بعد اومده پرایمر خریده از تخمدوناش پرسیده ناراحت شدی گلم اونم گفته نه زیاد 😑😑😑😑

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓
2728
2740

[QUOTE=161182830]شما همونی بودی ک گفتی قبلا برند های فیک میزدم ؟ [/QUOTE

همیشه فیک نه 

ولی ارزون قیمت بودن 

دلم میخواست چنتا وسیله محدود داشته باشم ولی اصله اصل 

چنتا هریدم تو تاپیکم گفتم بعدش چنتام اضافه‌مردم فقچردا حوصله داشته باشم و جسارتا نخورنم همه رو یجا میذارم 

حدودا شد ۱۷ ملیون شانه ،سرم مو،و لوسیون بدن و...

به نظر من آرايش نكردن خيلي بهتره

چون لوازم آرايش اصل به شدت گرون شده

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.
وا بوروژا ک فرانسوی هست ایرانی نیستش بوروژا الان کرمش رو ۱۵۰ تومن هلثی میکس بوروژا 

خب منم همینو گفتم دیگه !گفتم از وقتی به خاطر اینکه اصل یا غیر اصل بودن غیر قابل تشخیص شد رفتم ایرانی خریدم صورتمو لک انداختن

خوب نمیخونی عزیزم!

{ خانم هستم }
2706