2733
2734
عنوان

بارداری

196 بازدید | 12 پست

سلام دوستان اگه یه دو روز قبل پریود اقدام داشته باشی وباردار شی یعنی دیگه اون ماه پریود نمیشی یا نه بعد دور روز پریود میشی نمی‌دونم منظورمو درست رسوندم

دوروز قبل پریود تخمک‌گذاری نمیشه

ولی من کساییو میشناسم ک اینطوری شدن

خدایا امشب شب عید جوادالائمه اس  نمیدونم چیشد ک گفتم امضامو عوض کنم شاید به دلم انداختی خدایا تورو به حق فاطمه زهرات تورو به حق زینب کبرا نی نی تو دلیمو سالم بزار تو بغلم  نی نیم عزت منه 😍اللهم صلی علی محمد و آل محمدو عجل فرجهم 🌷ماشالله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 😍                      
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوروز قبل پریود تخمک‌گذاری نمیشه ولی من کساییو میشناسم ک اینطوری شدن

عزیزم من دورهام 28روز هست اقدام به بارداری هستم چندروز بعد از پریودی اقدام بهتره الان امروز 8سیکلم 

2731
عزیزم من دورهام 28روز هست اقدام به بارداری هستم چندروز بعد از پریودی اقدام بهتره الان امروز 8سیکلم&n ...

خیلی خوبه ک منظمن

از کیت استفاده کن برا همه یکی نیست روز‌تخمک‌گذاری ولی معمولا دیگه ۱۲. ۱۴ . ۱۶‌.۱۸ بین اینا تخمک‌گداریته احتمالااااااااااااا شایدم روز ۲۰ اصلا معلوم‌نمیشه 

خدایا امشب شب عید جوادالائمه اس  نمیدونم چیشد ک گفتم امضامو عوض کنم شاید به دلم انداختی خدایا تورو به حق فاطمه زهرات تورو به حق زینب کبرا نی نی تو دلیمو سالم بزار تو بغلم  نی نیم عزت منه 😍اللهم صلی علی محمد و آل محمدو عجل فرجهم 🌷ماشالله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 😍                      
خیلی خوبه ک منظمن از کیت استفاده کن برا همه یکی نیست روز‌تخمک‌گذاری ولی معمولا دیگه ۱۲. ۱۴ . ۱۶‌.۱۸ ...

ممنونم گلم 😘 برام دعا کن راستی اینکه چه شب‌هایی باشه خیلی مهمه 

ممنونم گلم 😘 برام دعا کن راستی اینکه چه شب‌هایی باشه خیلی مهمه 

فداتم

ببین برو نت بزن روزای قمر در عقرب  بخون شاید بگین ول کن ولی من احتمالا سقطی ک داشتم قبل عید از اون یود چون دلیل نداشت شایدم دلایلی داشت ولی خب...

بعد  جنسیت مورد نظرتو میتوین با روز تخمک گذاری احتمالشو ببری بالا تو از روز ۱۰ یه شب در میون اقدام کن تا ۲۰ بعد ۲۰ ام خواشتی اقدام کن ولی زیاد ن  چون اسپرم تو بدن ۳ روز‌میمونه

حدیث کسا هم خوبه بخون از ته دلت برا فاطمه زهراس اونم مادر بوده میفهمه ماهارو ک‌چی میخایم 

امشبم میتونی بری اقدتم چون پریودات ۲۸ روزه اس احتمال  تخمک گذاری زود هنگامت بالاس و اقنکه کلا بیخیال باش ریلکس تو ک مشکلی نداری سالمیو منظم

فداتم ببین برو نت بزن روزای قمر در عقرب  بخون شاید بگین ول کن ولی من احتمالا سقطی ک داشتم قبل ...

قربونت عزیزم 😙 انشالله خدا به همه ی بچه های نی نی سایت یه نی نی سالم بده ومامان شن گلم 🙏🙏🙏🙏

امشبم میتونی بری اقدتم چون پریودات ۲۸ روزه اس احتمال  تخمک گذاری زود هنگامت بالاس و اقنکه کلا ب ...

فدات عزیزم آره اما همین که اقدام می‌کنی دوس داری سریع نتیجه بگیری عزیزم برام دعا کن خانمی الان سه ماه اقدام هستم 

قربونت عزیزم 😙 انشالله خدا به همه ی بچه های نی نی سایت یه نی نی سالم بده ومامان شن گلم 🙏🙏🙏🙏

الهی امین😍😍😍😍😍

فدات عزیزم آره اما همین که اقدام می‌کنی دوس داری سریع نتیجه بگیری عزیزم برام دعا کن خانمی الان سه ما ...

اره میفهمم ولی فک کن چقد خدا صلاحتو میدونه ک میخاد به وقتش نی نی بده  میدونی من بارداری قبلیمو به زور از خدا خواستم به زور ینی از غیر ممکن یا بهتر یگم  از درصد کم از خدا خواستمو حامله شدم ولی نموند سقط شد من داغون شدم  یه ماه دیرتر باشه بهتر از سقطو داغونی از نظر جسمی و روحیه حدیث کسا بخون  ان شالله این ماه بی بی بزنی هول هولکی تاپیک بزنی بگی ببینید بی بی چکم‌مثبته😍😍😍