2737
2739

من روز اولم بود میخواستم برم حمام تاپیک زدم اکثریت گفته بودن سه روز اول خوب نیست!

برام سوال پیش اکمد پس شستوشو توی دسشوییم سه روز اول خوب نیست؟؟

اخه من زیاد عفونت میکنم نکنه دلیلش همینه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یا خودا یعنی نمیشورین😐😑😑😑😑

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂

من هروز دوش میگیرم.تاحالام عفونت و عقب جلو شدن پریود نداشتم 

قدیما چون توو خزینه حموم میکردن، اب الوده میشد میگفتن حموم نرید توو پریودی. ن الان ک هرکس خونش حموم دارره

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

نباید تو اب و طشت و وان بشینی و حمامتم طول بکشه .

من هر روز دوش میگیرم ولی می ایستم تو پری و زیاد آب نمیریزم 

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
2738

خب اگه نریم و نشوریم ک بو مرغدونی میدیم 

از کسی که شمارتو توی گوشیش سیو نمیکنه توقع نداشته باش خودتو توی قلبش سیو کنه   ای کاش روزی برسه که هیچ زنی توی زندگیه مشترکش بجایی نرسه که فقط معشوقه ی پنجشنبه شب های شوهرش باشه     💚  من همون سلطان تعلیق بیخیالم قبلم 💚

سه روز اول حموم نمیریم و فقط روزی یکبار خودمو میشورم و با دستمال تمیز میکنم 

چون به آب خیلی حساسم و بعدش خیلی دلم درد میگیره

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈

تو دستشویی آب مستقیم نباید بزنی با دست خیس تمیزش کن بعدم با دستمال خشک کن حمام هم تا روز چهارم بهتره نری یه خانوم دکتر طب سنتی بهم گفت اینارو

این نیز بگذرد...                                   
2706