2737
2739
عنوان

ادم فضایی ها 👽👽

| مشاهده متن کامل بحث + 704 بازدید | 109 پست

ووییی اگه این شکلی باشن خیلی عجیبن

یکی از افتخارام اینه که دوست دختر هیچ پسری نبودم دومین افتخارم اینه تتلیتی ام😎به افتاب گردان میگن چرا شبا سرتو میندازی پایین میگه چون ستاره ها چشمک میزنن نمیخوام به خورشید خیانت کنم  زندگی یک تصادف است مرگ یک واقعیت سوالی درمورد ماورا و چشم سوم و چاکرا داشتین در خدمتم😊
اوهوم منم شنیدم ولی یه تئوری عجیب درباره ی مصر هست

چی؟ میشه تو تاپیکای اینجوری تگم کنی؟ خوشم میاد

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امام صادق فرمودن که زمینهای زیادی مثل زمین شما وجود داره که آدمهایی مثل شما روی اونها زندگی میکنن 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

زبون نفهمن

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2731

شایدازما خوشگل ترن ماام برای اونا ادم فضاییم😁

کاربری دوممه  برای آزادیم صلوات  میفرستی  فرستادیریپلی کن منم برات بفرستم مثله عددیک تو جدول ضرب باش به هرکسی به اندازه خودش بها بده🙌تهمت مثله زغاله اگه نسوزونه سیاه میکنه🚶‍♀️🚶‍♀️چه سخته محرم ترین آدم بهت نامحرم ترین باشه برات💔
امکلن نداره تو این عالم فقط انسانها باشد صددرصد موجودات دیگه ای هم هستن شاید انسانهای دیگه ای روی کر ...

تو قران گفته ۷موجود افرید شدن ۱انسان ها ۲گیاهان ۳حیوانان۴کوتوله ها۵پری ها اون دو موردشون نگفته اون ترسناکه

یکی از افتخارام اینه که دوست دختر هیچ پسری نبودم دومین افتخارم اینه تتلیتی ام😎به افتاب گردان میگن چرا شبا سرتو میندازی پایین میگه چون ستاره ها چشمک میزنن نمیخوام به خورشید خیانت کنم  زندگی یک تصادف است مرگ یک واقعیت سوالی درمورد ماورا و چشم سوم و چاکرا داشتین در خدمتم😊
عارع شاید😁

نه همشون مهربون نیستن خاکستری ها نیت خوبی ندارن نسبت ب ما طبق چیزایی ک خوندم

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا...آشوبم آرامشم تویی...❤ الان دیگه پنج گل😍
امام صادق فرمودن که زمینهای زیادی مثل زمین شما وجود داره که آدمهایی مثل شما روی اونها زندگی میکنن&nb ...

جدی؟حدیثه؟

کاربری دوممه  برای آزادیم صلوات  میفرستی  فرستادیریپلی کن منم برات بفرستم مثله عددیک تو جدول ضرب باش به هرکسی به اندازه خودش بها بده🙌تهمت مثله زغاله اگه نسوزونه سیاه میکنه🚶‍♀️🚶‍♀️چه سخته محرم ترین آدم بهت نامحرم ترین باشه برات💔
2738
نه همشون مهربون نیستن خاکستری ها نیت خوبی ندارن نسبت ب ما طبق چیزایی ک خوندم

خاکستری ها چی هستن؟ اطلاعاتتون چیه؟

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            
تو قران گفته ۷موجود افرید شدن ۱انسان ها ۲گیاهان ۳حیوانان۴کوتوله ها۵پری ها اون دو موردشون نگفته اون ت ...

جن

تو قران گفته ۷موجود افرید شدن ۱انسان ها ۲گیاهان ۳حیوانان۴کوتوله ها۵پری ها اون دو موردشون نگفته اون ت ...

کجاای قرآن اینو گفته

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
عارع شاید😁

شرمنده استارتر

تتلیتی ینی چی،،😐

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
2706