2737
2734
عنوان

خیانت دوستم

677 بازدید | 24 پست

از دوس پسرم جدا شدم .دوستمم که شوهر داره در جریان بود ..الان فهمیدم رفته تو پیجش با یه عکسای فیک داره مخ یارو رو میزنه با وجود شوهر ..خدایا بنده هات چه جورین ؟؟؟!!!اخه الم با وجود شوهر اینجوری کنه؟بیچاره شوهرش چه مرد خوبی ..نمیدونم چیکار کنم ..نمیدونه که من متوجه شدم ..همشم داره از من بد میگه پیش یارو ..یعنی امکانش هست بره باهاش ازدواج کنه؟؟؟چند سالم از یارو بزرگتره ..همشم میگه دوس دارم طلاق بگیرم شوهر جدید کنم ..میگم چرا میگه این شوهرم تکرهری شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شاید شوهرش خیانت کرده اینم داره تلافی میکنه 

بعدم از کجا فهمیدی داره به اون بدتو میگه !!!!؟؟؟؟

بعدم این قد خنگ فرتی بره سراغ دوست پسر سابق تو 

این همه مرد 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
شاید شوهرش خیانت کرده اینم داره تلافی میکنه  بعدم از کجا فهمیدی داره به اون بدتو میگه !!!!؟؟؟؟ ...

عین دوست من شوهرش خیانت کرد

خودشم اهلش شد تا مرزباریکم پیش رفت

طرزرفتارشماویترینی ازشخصیت شماست 💯
شاید شوهرش خیانت کرده اینم داره تلافی میکنه  بعدم از کجا فهمیدی داره به اون بدتو میگه !!!!؟؟؟؟ ...

نه شوهرش خیانت نکرده .من دوس پسرمو خیلی دوس داشتم چندین ماه قبل بهش گفتم که برو امتحانش کن چون فکر میکردم شوهر داره دیگه نمیره کاری کنه .اعتماد کردم بهش .اونم گفت باشه با یه پیج دیگه و یه سری عکسای دیگه که عکسای خودش نیس رفت اماحلنش کرد ..اومد گفت یارو داره پا میده منم گفتم بلاکش کن .الان فهمیدم بلاک نکرده و چندین ماه باهم در ارتباطن ...همشم  به یارو پیام میده میگه اره فلانی هنوز تورو میخواد منو اذیت میکنه و همشم بد منو میگه ..در صورتی من اصلا دیگه دنبال یارو نیستم ولی از کار این دوستم میخوام بالا بیارم

2738

😐

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

با این خیانت کردن وبعضیا زنا کردن وبی حجابی وهزارتاگناه دیگه خدا ازماغضب کرده کرونا امده ونمیره بعدمیگن کرونا ازکجا امده ازگناهانمون 

اگه اینجا موندم توی این سایت دلیل تنهایی نیست .دلیلش تویی که شدی نفسم اخه بی نفس که نمیشه زندگی کرد💓💓💓
2706