2737
2739
عنوان

معجزه لاغری

587 بازدید | 10 پست

راه حل لاغری

دیگه آخرین راه حل که واسه لاغری به ذهنم میرسه

خوردن مایع ظرفشویی پریل طلایی

چون به چربی ها نفوذ میکنه و اونارو از بین میبره!

😂😂😂😂

😂😂

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من با دقت تمام خوندمش ،

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 
2740
دیروز ی خانومی میگف زنجبیل پودرشده

زنجبیل زود جواب میده

یه فامیلی داشتیم در کنار پیاده روی، زنجبیل دم میکرد و میخورد

خیلی لاغر شد

یه حرف قشنگ تو، ممکنه روز یه نفر رو بسازه.🥰

سلام دوستان

میخوام تجربموازلاغری بگم که واقعا معجزه میکنه اگه نتیجه نگرفتیدمن اسممو عوض میکنم

حقیقتامن خیلی اندام چاقی داشتم طوری که اصلااعتمادبه نفسم صفرشده بودبدترازاینااصن شوهرمم ازم داشت سردمیشد

تااینکه یکی از فامیلای مادریم یه پیجی روبهم معرفی کردمنم گفتم بابا بیخیال ایناهمش الکیه اما خداروشکرمیکنم که اعتمادکردم والان مدیونم،مت

ن بعدازیه دوره ۸۰ روزه ۱۲کیلوکم کردم بدون هیچ عوارض وبازگشتی واقعاممنونم ازشون خیلیییی،گفتم به شماهم معرفی کنن چون میدونم چه حس بدیه این چاقی، واردپیجش ک بشیدخودشون بصورت رایگان مشاورتون میکنن بعدهم ک بهتون میگن بایدچیکارکنید، وارسالشون جهانیه،پیج قبلیشون متاسفانه هک شده بوداماپیج جدیدرو باکلی زحمت پیداکردم،موفق باشید🌹     _laghar __sho_@