2733
2734
عنوان

امروز رفتم جهیزیمو از خونه بابای بچم بردم خونه خودم بعد ...

| مشاهده متن کامل بحث + 169410 بازدید | 772 پست
بعدش که دفعه ی دوم می خواستیم بقیه ی اثاثو ببریم و عموی بچم‌ آمار گرفته بود به گفته ی مامانم دیدم شو ...

لایک

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوب کردی از،اول اینجوری باهاش،رفتار،میکردی الان سر زندگیتون بودینابزار بفهمه برات مهم  نیست این ...

آره فکر کرده بود منم مثل مامانش که وابسته و محتاج باباش بوده محتاج اونم الان که دید اصلا نیازی بهش ندارم خونه گرفتم کار هم داره جور میشه برام داره به غلط کردن میوفته ولی دیگه اصلا برام مهم نیست نه خودش نه غلط کردنش 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
عزیزم دیگه فایده نداره این مرد بهم ثابت کرد که نه لیاقت داره نه منطق و فکر 

هرگز اینو نگو ابدا ازاتفافات آینده خبر نداری طرز فکر الانت ممکنه حتی بعد چند ماه که به عنوان یک زن تنها با بچه تو این جامعه بودی دیگه این نباشه یا دوری بچت چند سال دیگه نتونی تحمل کنی من اتفاقا معتقدم برای حرف زور نباید سر خم کرد و زن باید برای خودش ارزش قایل بشه اما براساس تجربه میگم که یه راهی همیشه بزار که اگر پشیمون شدی اونموقع با خجالت برنگردی یا راهی برات نباشه همین بچت بهانه کن همون هفته یه بار ببینش تا اگر نظرت تغییر کرد برگشتت حالت منت کشی نداشته باشه حد وسط نگه دار 

خب بعدش دیگه چیزی نگفت؟

بعدش دیگه گفت من بی معرفت نیستم فقط چون با خواهرم حرف زدی و دلم ازت چرکین شد گفتم طلاق که بچه تو بحث و دعوا بزرگ نشه گفتم خوب کردی با این اخلاق تو بچمم اذیت میشد 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
2738

یه چیزی که متعجبم میکنه اینه که میای تو نینی سایت میگی شوهرم فلانه میگن فقط طلاق 

طلاق که میگیری میگن عه چرا حیفه برو سر خونه زندگیت 

عزیزم فقط میگم آفرین دمت گرم که زن قوی هستی و از ترس یه عمر بدبختی رو تحمل نکردی 

بعدش دیگه گفت من بی معرفت نیستم فقط چون با خواهرم حرف زدی و دلم ازت چرکین شد گفتم طلاق که بچه تو بحث ...

عالی حرف زدیا

دیگه اصلا پا پیش نذار برا صحبت کردن باهاش ، واقعا لیاقت نداره . آدم باید برا خودش ارزش قائل باشه 

The past can hurt, you can either run from it or learn from it  

استارتر تو رو خدا چیزی می‌دونی مطمعنی بعد هفت هم با مصلحت بچه حضانت میدن

همینجوری نمیدن باباش ؟

دلم خونه

داستان زندگیم توی تاپیکامه

تازه این یکسال اخیر رو ننوشتم

چقدر بازم بدی بهم کرد

امشب پسرم پیششه تا فردا

سر ی مسئله فحش بارونم کرد و من از ترس اینکه فردا نیارتش و باز در ب در دادگاه نشم هیچی نگفتم

ب بابام گفت سرطانی 😭😭کلی فحش داد.صدای گریه پسرم هم میومد 

پیج خوشمزه من @angel__dessert
2706