2737
2734
عنوان

به نظرتون باید چیکار کنم؟

352 بازدید | 16 پست

دوتا خواستگار دارم 

یکیشون عشقمه حدود 4 ساله با هم در ارتباط هستیم مرد چشمو دل پاکیه و عاشقانه دوسم داره شغلش آزاده و قراره طبقه توی یه ساختمون کنار خانواده همسرم زندگی کنیم خانوادم صد در صد باهاش مخالفن 

دومی یه اقای معقول کارمند که کاملا مستقل هستن 

10 سال اختلاف سنی داریم صد در صد مورد قبول خانوادم هستن 

حالا باید چیکار کنم؟(لطفا نگین اگه عشقتو دوس داشتی تو دوراهی گیر نمیکردی )

تعداد رای : 29
نظرسنجی
مورد اول ( عشقم)
24
82%
مورد دوم( غریبه)
5
17%

دلایل مخالفتو خانوادمو بررسی میکردم.

سن ایشون ۱۰ سال بزرگتره ک کم نیست(البته کلی عرض میکنم اصلا مساله ای نیست ها)ولی احتمالا مورد اول مشکلی داره ک خانواده با وجود ۴ سال با هم بودن مخالفن

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ازت خواهش میکنم از عشقت نگذر با عشق میتونی همه چیز و به دست بیاری..

هرچند شک دارم واقعا عشقت باشه اگه واقعا عشقت بود هیچ وقت دودل نمی شدی 

خوشا به بخت بلندم که در کنار منی  

واقعا عشقته؟!

یا فقط باهاشی تا یکی بیاد؟!!!

خب اگر انتخابت نبود چرا 4 سال کشش دادی که بخاطر یکی دیگه ولش کنی؟!

اگر پای هیچ خواستگاری در میون نبود واقعا اگر اون بره با کسی دیگه ازدواج کنه خودتو نمیکشی؟! جرات میکنی به مرد دیگه ای اعتماد کنی؟!

عشق معنیش چیه دقیقا؟

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید
2738

کلااااا هیجا  اجازه نده احساساتت  برات تصمیم  بگیرن 

با  عقلت  تصمیم  بگیر 

از لحاظ  عقلی م   این یکی آقا موقعیت شغلی شون بهتره 

عشق برا  قصه ها و یکی دو سال اوله  بعدش ۰۰۰۰

خیلی براش جنگیدم تو این 4 سال دیگه خسته شدم

منم ۹ساله با عسقمم پدرم مخالف اما خسته نسدم خسته نشدیم یاعشقم یا هیچکس....

من به جز یار اول کس نگیرم یار 

اختیار اولین نیک است من کردم اختیار 

واسه معجزه ای ک منتظرشم ی صلوات بفرستیدعشقها
متوجه منظورت شدم  مرسی از تلنگرت

ایشالا درست تصمیم بگیری 

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید
[QUOTE=161156212]منم ۹ساله با عسقمم پدرم مخالف اما خسته نسدم خسته نشدیم یاعشقم یا هیچکس.... من به جز ...

اره بابا عشقتو بچسب..نه اون غریبه رو...چون واقعا ولش کنی دلش بشکنی تاوان میدی...دیدم ک میگم...خودتو برار جای عشقت چ حالی میشی بهت بگه میخام یکی دیگه رو بگیرم...

واسه معجزه ای ک منتظرشم ی صلوات بفرستیدعشقها
اره بابا عشقتو بچسب..نه اون غریبه رو...چون واقعا ولش کنی دلش بشکنی تاوان میدی...دیدم ک میگم...خودتو ...

ولی با این حرفت که تاوان میدی مخالفم

جون میگه بهم از لحاظ خانوادگی نمیخوریم

باید درست تصمیم بگیره نه فقط واسه ازدواج

اتفاقا اگر واقعا قلبا به درد هم نمیخورن الان بهم بزنن بهتره تا دور از جون در اینده جدا بشن

نه بخاطر کسی دیگه

فقط بخاطر خودشون

2706