2737
2734

هشت هفتمه از وقتی صبحانه میخورم شکمم باد میکنه تا اینکه بعد از شام دیگه به حالت ترکیدن درمیاد.

الان شکمم درد داره دارم میترکم چی بخورم نفخم کم شه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هل باد بگیرین اسیاب کنید بخورین خیلی برای نفخ خوبه میریزن روی چایی میخورن.. تاحالا هم نشنیدم ک کسی بگه برای باردار ها خوب نیست بازم خودتون یه تحقیق کنید اگه منع مصرف نداشتین استفاده کنید عالیه

2731

خیار، اسفناج، کرفس، آناناس، لیمو، زردچوبه،عرق نعنا،زنجبیل

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

غذاهای نفاخ زیادنخور. طبیعیه اخراکه شکمتم بزرگه بدتره

فقط 35 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به ذره گر نظر لطف بو تراب کند/به آسمان رفته و کار آفتاب کند 

تو بارداری طبیعیه نفخ..اما نمیدونم چی بخوری..

.خدا رو شکر من تو ماه هفتمم..نفخ نداشتم و اذیت نشدم از این بابت 

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹
2738
2706