2737
2739

شاید تو زندگی خیلی ناشکری کردم... شاید که نه حتما😭😭😭اینجا به خدا میگم الهی العفو😭

خواهش میکنم شما در حقم دعا کنید درحد یه صلوات... 

شاید نفستون حق باشه و خدا بهم نظر کنه... 

فقط یه نیم نگاه میخوام ازت خدااااا التماست میکنم روتو از زندگیم برنگردون😭😭😭

دعا کنید به دوتا پسر بچه م تو سن حساس و بحرانی بلوغ رحم کنه 😭😭😭

خدایا به حق این شب عزیز من گناهکارو ببخش... 

دلم میخواد بیام تاپیک بزنم بگم بچه ها خدا به زندگیمون نظر کرد... گره از کارمون باز کرد😭😭😭

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

التماس دعا دارم.... از خدا بخواهید رهامون نکنه😭😭😭

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینجا مادر باردار و شیرده زیاده شما دعام کنید😭😭😭

اگر چیزی نمیگم نمیخوام قضاوت بشم 

چون میدونم خدا باید بهم نظر کنه تا گره از کارم بازبشه😭😭😭😭😭

خدایا منو ببخش 😭😭😭به دادمون برس😭😭😭

2738

خدا گره از زندگیت باز کنه 

یا حضرت حق به فریادش برس🙏🏻

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙
برای حال دلت یس میخونم 

الهی همیشه حال دلت خوش  وآرام باشه... 

از خدا بخواه بهم نظر کنه همینجا بیام بگم گره از کارمون باز شده 😭

خدا گره از زندگیت باز کنه  یا حضرت حق به فریادش برس🙏🏻

چقدر دعات به دلم نشست😭😭😭الهی همیشه خدا خودش فریاد رست باشه😭

2706