2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طراحا دیگه نمیدونن چیکار کنن مخلوطی میزنن😐 ینی کسی اینو میپوشه؟

شاید بپوشن ولی اگه یکی این لباسو  مجانی هم بهم بدن   نمیپوشم  

میدونی نی نی سایت  تلگرام ، واتساب ، ..... و حتی اینستا  هم هرچقدر هم زرق و برق  داشته  باشن  بازم  بعد  یه مدت دلت و میزنه  میدونی چرا چون همش تظاهر  همش  فقط  رو کم کنی  همش .....  اما اینجا نی نی سایت  ما  خودمونیم  خود واقعیمون  اخه  هیشکی هیشکی  رو نمیشناسیم .  اینجا  نی نی سایت  خواهرانه  بهم کمک میکنیم  درد و دل  میکنیم  اینجا جای خوبیه برا درد و دل  کردن  ما خانوما  حرفایی که تو دلمونه   غصه هامون  حتی وقتی نمیتونیم  به نزدیک ترین کسمون  بزنیم   اینجا راحت  میگیم    ممنونم  نی نی سایتی ها  وقتی با شماها حرف میزنم   اروم میشم   دلم  سبک  میشه  الهی همیشه  باشید 😍    
2728
به نظرم به جز مد مردم عقلم ندارن هرچیزی که نباید پوشید

واقعا بعضیا دیگه کلا رو مدن 

یه چالشی بود روح تو اینستا گرام ملافه میزاشتن رو خودشون عکس میگرفتن😂حالا یکی از دوستای من هرروز با ملافه عکس میزاره

🌱

خوبه خاصه

.... بالا سر منم یکی هس .... پشت ی نیسانی نوشته بود رشته تحصیلی علوم نیسانی 🤣 خودت باش وگرنه مث بقیه زیاده مرسی ک بعضیا از تکون دادن پاشونم استوری میزارن آخه ما پا نداریم فلجیم  علاقه خاصی ب کله پاچه و اسم رها دارم😍عاشق خانوادمو پسرمو شوهرم هستم میشه برا سلامتیشون ی صلوات بفرسی مهربون  خالم مریضه بچه ها توروخدا برا سلامتیش ی صلوات مهمون کنید خدا خیرتون بده ب هرچی میخواید برسید انشاالله😔😢  لببببببببب    م تاییبللللقلببسیییثعقالببلببلابلبب
2740

تیپا خیلی وقته یه جوری شدن....و درصد زیادی از مدها غیرقابل تحمل هستن

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )

قبلا با این تیپ میرفتن خزپارتی 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙

من از گل خشکای کنارش خوشم اومد بدرد گلدونم میخوره

فقط 33 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به ذره گر نظر لطف بو تراب کند/به آسمان رفته و کار آفتاب کند 
2706