2733
2739
عنوان

شغل شوهراتون چیه؟ و درامدشون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 23034 بازدید | 489 پست

اخذش کسی درباره این سوپر بین راهس نظر نداد

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منکه پولدار ندیدم به این حقوقا میگی زیاد

اره خب 

عزیزم برای قشر کاگر جامعه ک 3 متومن میگرین خیلی زیاد

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
آره کارش سخته و استهلاک بدنیش زیاده . ولی شکر راضیم اگه مغازه میتونستیم بخریم که توپ میشد ولی حیف ب ...

بعله عزیزم درسته...شوهر منم با یکی شریکه تقریبا درآمدش همینطوریاس

خدا ان شاءالله برکت بده

ببخشیدا...شوهر من از صبح ساعت 7 میره تا 2 میاد یه ساعت استراحت...بعدش میره تا 10 شب اینا

شوهر شمام همینقد زیاد میره سر کار؟؟؟

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
2738

همسر من مدیر یه مجموعه ی بزرگ صنعتی هستن و ۲۵ تومن درآمدشه

اینو بگم نسبت به استرس و حجمه کارش خیلی کمه 

وقتی به همسرم پیشنهاد این کارو دادن ما قصد مهاجرت داشتیم و دلار ۱۰ تومن بود، موندیم و توی کمتر از ۱ سال دلار شد ۳۰ تومن و حقوق همسرم هنوز همون ۲۵ میلیونه

شوهر من ارتشیه فرماندش ۶،۷میلیون میگیره

فرمانده آره 

ولی اگه بخوای عدااتو در نظر بگیری یه فرمانده حداقل ۲۰ سال خدمت کرده کلی سختی کشیده کلی ماموریت دور از زن وبچه وشرایط زندگی که در فکر ومخیله شاغلای دیگه نیست 

بعد ۷ تومن حقوق بگیره 

واسه اون کسی که فکر رفتنه/حتی دیوارای خونه هم دره...
خلبان ماهی ۱۲ تومن

جدن؟

من دو تا خاستگار خلبان برام اومدن میگفتن ماهی ۲۰ هستن

شوهرت نظامیه یا مسافربری؟

اهل نی نی سایتم  چیزی هایی دیده ام توی این سایت    حتی نی نی یاری دیده ام که تعلیقم کرد و به ی دختر بچه ی ۱۸ ساله پیام داد خوشحال باش ترکوندمش😐😐😐برات متاسفم نی نی یار شب🙄اقتباسی از شعرای سهراب سپهری خدابیامرز داشتم     نوشته ی اعترضی به بی عدالتی از یک دختر مشرقی   از ادب و شخصیتت تشکر ویژه دارم نی نی یار ۵
2706