2737
2734
عنوان

شغل شوهراتون چیه؟ و درامدشون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 23034 بازدید | 489 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مدرکش دیدم...تحصیل کرده آلمان بود...یه نوع هواپیما رو تو تحریم ها آزاد شده بود آموزش میدادو خلبانی م ...

خب بگو اون پرواز خارجی بوده و احتمالا استخدام یه ایرلاین خارجی و ب دلار پول گرفته لابد

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
2728

[QUOTE=161152678]چون اینجا اجاره ها بالاس نمیشه به جز یه شاگرد داشت به خاطر کمبود جا  ولی ایشالله اگه مغازه بزر ...[/QUOTEالان ده سالی میشه که ماهم اجاره میدادیم ولی خدا کمک کرد قبل گرونی زمین خریدیم داره گاراژ میسازه بره مغازه خودمون...

2738
کارگر هستن با‌ حقوق ماهی ۳ تومن 

پدر منم کاگر بود با همیم مقدار حقوق اخراجش کردن 😁

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2706