2733
2734
عنوان

شغل شوهراتون چیه؟ و درامدشون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 23034 بازدید | 489 پست
من یه آقای که خلبان بود بهم گفت ۴۰۰ میلیون حقوق میگیرم

خلبان مسافر بری؟ایران؟

شک نکن چاخان کرده

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نبودین مدتی  کجا بودین  دلم براتون تنگولیده بود

سلام گلم، خیلی گرفتارم، نمیخوام نون خور پدر و مادرم باشیم برا همین داریم تلاش میکنیم مستقل باشیم البته در حد گذران زندگی هست اما خب تورم زیاده، 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
مزایای خوبی دارن ، شوهر دوستم چند سال پیش ۱۰۰ تومن وام گرفت قسط ۲۵۰ هزار تومن ، با اون صد تومن خونه ...

یکی از عجیب ترین چیزهایی هست که دارم می شنوم خدایی🤠

*کارگرها مزایای خوبی دارن*🤐🤐🤐

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
ما تهرانیم .ماشین سواری .والا دقیق نمیدونم ولی حدودن ۱۰  ۱۱ .تعمیرگاهتون ماشین سنگینه شما؟

انشالا کارشون پر برکت باشه...نه همسرمنم سواری تعمیر میکنه ولی چندتایی شاگرد داره کار زیاد میگیره

اشپز فست فود  ماهي٤تومن البته اگه ايشالا بتونيم خودمون مغازه بزنيم خيلي بيشتر ميشه دعا كنيد برا ...

الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

واسه اون کسی که فکر رفتنه/حتی دیوارای خونه هم دره...
2738
سلام گلم، خیلی گرفتارم، نمیخوام نون خور پدر و مادرم باشیم برا همین داریم تلاش میکنیم مستقل باشیم الب ...

آدرس مغازه رو بده.. خیلی عالیه اینجوری

اهواز فلفلی سابق.. دیگه خط ندارم واسه ثبت نام. بیخیال شیدبا خط خاهرم اومدم 🤕
میشه بگین با کدوم رشته رفت خلبانی بعد شرایطش چطوریه چون دادشم دوس داره بره  

عزیزم همسر من ایران درس نخوندن

برادر شما باید از طریق اموزشگاه 

اقدام بکنن

و هزینش  به نرخ امروز تقریبا ۱ میلیارد میشه تا تایپ بگیره

ولی اینو بدونین محیط هوا نوردی خیلی سخته که وارد بشین

یعنی خیلی باید پارتی و موارد دیگه  باشه ک ایرلاینی استخدامتون بکنه

شوهر منم هنوز دستیار نشده 

یه نصیحت خواهرانه بهت میکنم جوش خیلی خرابه 😐خیلی هیچ فروشگاهی مثل 7 محیطش بد نیست وارد جزئیات نمیشم دیگه

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

ممنون  عزيزم❤️❤️❤️

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 
2706