2733
2739

یه متن خوش امد واس کسایی ک پیج اینستارو فالو میکنن میخام پیج عکاسی کودک 

ک بعد فالو اون متنو بفرستم تو دایرکتشون و خوش امد بگم ی متن خیلی قشنگگگگ پلیییزززز🙌🏻😭

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.
https://www.ninisite.com/discussion/topic/5272180/چقدر-دلم-برات-تنگ-شده?postId=161044905 گزارش ...

ی متن بگو گزارش بزنم😂😂😂😂

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تک تک به دایرکت ها خوش آمد میخوای بگی؟🤔

بنظرم بزار یخورده فالورای جدیدت زیاد شه یکدفعه تو استوری خوش آمد بگو کلی🤔

❌🚨از یکم دی ماه برای اعتراض به وضعیت سایت نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم🚨❌ ...  A New Me    Coming Soon     Loading...  ۲۰%                                          عضو اکیپ علمی تخیلی💫             خدایاشکرت💕    i can🕊
تک تک به دایرکت ها خوش آمد میخوای بگی؟🤔 بنظرم بزار یخورده فالورای جدیدت زیاد شه یکدفعه تو استوری خ ...

پیجمون قدیمیه ولی چون ادمین گرفتیم میخایم خوش امد بگیم

2738