2733
2739
عنوان

یه فیلم کره ای خوب معرفی کنید

99 بازدید | 18 پست

لطفا غمگین نباشه و تهش خوب تموم شه😄

💕زندگی داشتن دارایی های ماورایی نیست زندگی داشتن آرامشه،و این آرامش به فکر تو بستگی داره.فکرتو حبس نکن..پروازش بده... رویا بباف و بساز🌈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ندیدم هنوز  اما میگن فشنگه

فیلمای کره ای می بینی؟

💕زندگی داشتن دارایی های ماورایی نیست زندگی داشتن آرامشه،و این آرامش به فکر تو بستگی داره.فکرتو حبس نکن..پروازش بده... رویا بباف و بساز🌈
افسانه دریای آبی

درباره چیه جانی دپ جانم😁؟

2738
تقریبا کمدیه  لی مینهو بازی میکنه من خیییییلی فیلمشو دوس دارم

اهان باشه ممنون😙😍

چینی

عاشقانه ببر و رز محشرههههههه خیلی بامزه ان زوجش پشیمون نمیشی

اکادمی نظامی ارسنال ، زبونشون عادی میشه برات 

علایق : تربیت فرزند ، روانشناسی ، زبان انگلیسی ،طب سنتی و ... دعا کنید برام ...طاقتم کم شده😔
چینی عاشقانه ببر و رز محشرههههههه خیلی بامزه ان زوجش پشیمون نمیشی  اکادمی نظامی ارسنال ، زبون ...

ممنونم😍

ملكه كي 

Its ok not to be ok

Start up

Do you like brahms

Perfume

Record of youth

شريك مشكوك...

اين كاربري دست دو نفره بخدا !!!!🤦🏻‍♀️لطفا كسايي كه متعصبن روي عقايدشون و نميتونن با مخالفت كنار بيان و قراره توهين كنن، ريپلاي نكنن منو-_-

کره ای افسانه دریای ابی خیییلی خوشم میاد دوباره دیدمش ، کمدی عاشقانه یکم جنایی 

شاهزاده زیر شیروانی

عشقم از ستاره هاست 

منشی کیم چشه

هیلر 

علایق : تربیت فرزند ، روانشناسی ، زبان انگلیسی ،طب سنتی و ... دعا کنید برام ...طاقتم کم شده😔
ملكه كي  Its ok not to be ok Start up Do you like brahms Perfume Record of youth شريك مشك ...

مرسی😙

2706