2733
2739
عنوان

عاقا من سوال زنونه دارم دوباره😅

518 بازدید | 39 پست

من باید ۲۵ پریود میشدم نشدم

کرونا دارم ممکنه ب خاطر اونو و داروهاش باشه؟

باردارم نیستم چون نامزدم اصن رابطه نداشتم 

-god🌊🤍نور خواهی؟مستعد نور شو✨️🪐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

گلم الان بهت پیام دادم قانون جذب 🌹کرونا داری خدایی نکرده 😰😰😰😩چقدر ناراحت شدم خدا سلامتی بده😔😔

😍💞دختری هستم چشم و ابرو مشکی😍پوست سفید😍😘چشمون درشت😍مو بلند و خرمایی 😍😌نقاش خانوم 😍 درسخون و اهل کتاب 😌🌹 هر سوالی راجع به نقاشی رنگ روغن و سیاه قلم داشتین بپرسین 😉
کرونا کلا بازی باسیستم بدنو دوستداره احتمالا ازهمونه نه هم ک تاسربرج درست میشه غصه نداره

مرسی عزیزم خیالمو راحت کردی😘

2738
گلم الان بهت پیام دادم قانون جذب 🌹کرونا داری خدایی نکرده 😰😰😰😩چقدر ناراحت شدم خدا سلامتی بده😔😔

آره عزیزم ولی خداروشکر ریه هامو درگیر نکرده زود فهمیدم

ممنونم عزیزم😍🥰😘

نگران نباش اصلا حتماازهمونه منم دارومیخورم عقب میندازه زیادم منتظرش نباش لوس میکنه بدتررومخ ادم راه ...

واقعا خیلی رومخه چون من قبل پریود سینه هام درد میگیرن تا پریود نشم تموم نمیشه دردش😑😂

اول اینکه چند ساله اشنا شدی؟ و اینکه خودت چقد نتیجه دیدی چقد طول کشید قلقش دستت بیاد با این قانون ش ...

۳ ساله آشنام

۱ سال وقت برد تا بتونم کامل یاد بگیرن و جذب کنم

جذب روابط خوب و ثروت الانم تو دوره جذب عشق و جفت روحیم

شخص خاص برای ازرواج اکه ب صلاحت باشه و جفت روحیت باشه بله ولی اگه نباشه نمیشه چون اون شخص اراده و قدرت داره

2706