2733
2734
عنوان

بی بی چک

375 بازدید | 44 پست

سلام دوستان من نهم موعدمه ولی دوروز قبلش لکه بینیه یعنی هفتم .

حالا من بی بی چک گذاشتم مثبت شده سابقه سقط هم دارم دکترم گفت از موعدت ک گذشت ازمایش بارداری بده و بیا پیشم حالا موعد من هفتمه یا نهم کی ازمایشو بدم بخاطر سابقه سقط زمان برام مهمه

خدایا مواظب دخترم باش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وقتی بی بی چک گذاشتی و مثبت شده یعنی آزمایش هم نشون میده

هفتم برو آزمایش

انشالله که اینیکی سقط نمیشه

به دکترت بگو غلظت خون رو هم چک کنه بهت آمپول بده شاید

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2738

همون نهم به بعد آزمایش بده

استراحت کن

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
والا خ استرس دارم لکه بینی موعدم حساب میشه یا نه

من خیلی جاهاشنیدم که میگن آزمایش خودش باعث سقط میشع دورازشما ولی بنظرم برا ازمایش نرو بری که چی بزار چن هفته بگذرع بعد دوتا بی بی چک قطره چکونی مدیکور بزن مثبت که بود دیگه خیالت راحت رعایت کن ازمایش رو عقب بنداز ان شاءلله که بسلامتی این دوره رو بگذرونی برامنم دعا کن دامنم سبز شه 

نه فک نکنم  وایسا بعد نهم برو  لکه بینیت واسه لانه گزینی بوده به احتمال زیاد

ماه قبلو میگم کلا پریودهام دوروز لکه بینه بعد خونریزی شروع میشه سوالو خوب بخون

خدایا مواظب دخترم باش 
2706