2733
2734
عنوان

فیلم کره ایی باز ها بیان😅یچیزی کشف کردم😂

| مشاهده متن کامل بحث + 2625 بازدید | 99 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرچی فقط جذاب باشه 

تاریخی،، دانشمند شبگرد عالیهههه

من هنوز دوس دارم بازم ببینمش موضوعشم اصلا و اصلا تکراری نیس مثل بقیه سریالای تاریخی و جدید و خون اشامی و عاشقونس و ۲۰قسمته

یکی دیگه هم هست امروزیه

بی نهایت عاشقونه فانتزی و زیییییبا

اسم فیلم اخرین ماموریت فرشته عشق

دوتا فیلم سینمایی هم بهت معرفی میکنم ایناهم خییلی قشنگن 

روزهای بهتر(امروزی و چینی و ژانرش درام و عاشقونه)

پنج فوت فاصله(خارجی ، امروزی و انگیزشی و درام و عاشقونس)

این فیلم و سریالایی که معرفی کردم واقعا قشنگن و اگه نبینی از دستت رفته

بچه ها ۵و۶ سال پیش من ی سریال کره ای دیدم که دختره خودش جا پسر جا میزنه خیلی خوب بود نمیدونم اسمش چی بود فیلم خوبی بود کسی نمیدونه اسم سریال😩😩

میشه برای خونه دارشدنم صلوات بفرستین🥰🥰😍😍😍
2728
بچه ها ۵و۶ سال پیش من ی سریال کره ای دیدم که دختره خودش جا پسر جا میزنه خیلی خوب بود نمیدونم اسمش چی ...

اسمش تو زیبایی

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
تاریخی،، دانشمند شبگرد عالیهههه من هنوز دوس دارم بازم ببینمش موضوعشم اصلا و اصلا تکراری نیس مثل بقی ...

مرسی گلم فعلا که دارم عاشقان ماه رو نگاه میکنم اینا را دانلود میکنم بعد اون میبینم تشکر🙏

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
2738
مرسی گلم فعلا که دارم عاشقان ماه رو نگاه میکنم اینا را دانلود میکنم بعد اون میبینم تشکر🙏

قبونت ❤😘

ولی وقتتو واسه عاشقان ماه تلف نکن منم دیدمش زیاد نپسندیدم

حیف نتم  

قبونت ❤😘 ولی وقتتو واسه عاشقان ماه تلف نکن منم دیدمش زیاد نپسندیدم حیف نتم    

اووف دقیقا  اولین سریال کره ای دانلود کردم  همین بود هفت قسمتشو یه زور نگاه کردم حس همین رمان ابکیا بهم دست داد.دیگه از خیر سریال کره ای گذشتم.

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا

کسی پادشاه سلطنت ابدی رو دیده چرا ایقد علمیه مغزم رگ ب رگ شد😐😐😐😐

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال۲۰۲۲ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 دوستان بزرگوار من در این فضا نمیتونم پاسخگوی سوالات روانشناختی باشم چون بنظرم نظر دادن در مورد این مسائل مهم در این پلتفرم کار درست ،اخلاقی وحرفه ای نیست .اما اگر سوالی راجع ب رشته‌ی روانشناسی داشتید به اندازه توانم خوشحال میشم کمکی بکنم .               
2706