2752
2734

از بی پولی و نداری نون شبمونم نداشتیم .ازطرفی بچم مریض شده بودشوهرم مجبور شد۲۰۰تومن از پدرش قرض بگیره اما دقیقا از فرداش هرروز میزنگید کی پولمو میدی😐

درحالی که اصلاااا ب اون پول احتیاجی نداشت .و شوهرم همیشه به پدرمادرش رسیدگی میکنه ..هیچوقت خودشون پول دوا درمون و دکتر رفتنشونو ندادن و همیشه شوهر من براشون خرج کرده ..

بعد چندروز بی پولی شدید یه روز یه کار پیداشد واسه شوهرم که صدتومن دستش اومد😐..باورتون نمیشه پدرشوهرم زنگ زد گف بفرس پولمو همونو فرستاد براش 😐😐😐

ینی خاطرات هروزمو واست بگم🥴😥شدیدااا هوس کباب مرغ کردم شدیدا ولی کوپول

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قبلا هم گفتم تو سایت باردار بودم هیچی نداشتیم تو خونه حتی یه پیاز یا یه کاسه ماست 😂😂😂وای شب بدی بود 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

خدا از سر پدر و مادر هایی نگذره که یه ذره واسه بچه شون خیری ندارن و انتظار دارن بچه شون همیشه در اختیارشون باشه. کلی هم منت سرش میذارن...

لطفا برای ازدواج خواهرم و بهتر شدن وضعیت زندگیمون دعاکنید دوستای گلم.

بگو دروغه من باور میکنم یعنی چی چه حرومزاده است پدر شوهرت وااا خدایا چرا این ادما منقرض نمیشن عزیزم ایشالله به یه جای خوبی با همسرت برسی دیگه هیچوقت این اتفاقا رو تجربه نکنی پدر شوهرتم ایشالله به زمین گرم بخوره اه اعصابم خورد شد مردک

انقدر تعلیق شدم که مجبور شدم با سیمکارت دوستم بیام. ا  نینی یار بازم تعلیقم کنی مجبورم با سیمکارت بقال سرکوچه بیام   

اول ازدواج خیلیییی خیلییییی خیلییییی سختی کشیدیم اگه بگم هیچکس باور نمیکنه 

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2706