2733
2734
عنوان

پیرو تاپیک گلارا و داریوش و کبری+خاطره نی نی سایتی

| مشاهده متن کامل بحث + 469 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یادمه یه دختره به یکی از نی نی سایتیا تو پیج یکی از خواننده ها گفته بود  گمشید برید تو همون سایت مزخرفتون .اینجا جای عقد گشایی نیست 😱.خداییش زشته بحثا سایتو نبرید پهن کنید تو کامنتا اینستا 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2731

[QUOTE=161114708]من نفهمیدم میشه توضیح بدید[/QUOTE

یکی بود اومد گف شوهرم خواننده معروفه اذیت میشمو فلان🤣🤣🤣بعد هرچی اصرارررر اسمشو نگف فقط گف اول اسمش سینه

بچه هام‌ریختن پیج سامی بیگی که اایییی نفسسس کششش ادم باش 😆😆😆😂😂😂

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍

تا پریشب داشتم داستانشو برا همسرم میگفتم بنده خدا گف باور نکن چقد بهش توپیدم‌

این چن روز چقد ترس مزخرف از دست دادن همسرمو داشتم 

دیشب که فهمیدم دروغ بوده و پستای کاربرارو اینجا خوندم داشتم ریسه میرفتم از خنده همسرم سررسید هر چی ازم پرسید به چی میخندی من روم‌نمیشد بگم آخرش از زبونم کشید😂😂

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
2738

چند سال پیشم 😁ایران نمیدونم سیل یا زلزله اومد بعد انریکه پرچم ایران گذاشت ک همدردی کنه 😶😶منم یه کمپین راه انداختم گفتم بریم قلب بذاریم واسش خداشاهده ابرو ریزی نکردم فقط گفتم قلب بذارید واسش🤣🤣🤣🤣😂😂😂

پسر قشنگم میلان جون  همه زندگیمه❤️
من اصلا تاپیک گلارا رو باز نکردم حوصله نداشتم ولی ترکوندین دیگه

منم کامل نخوندم خیلی طولانی بود فقط. چن صفخه اولو 

الان که فهمیدم دروغع خداروشکر کردم که وقتمو هدرندادم براخوندنش 😁😂

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
تا پریشب داشتم داستانشو برا همسرم میگفتم بنده خدا گف باور نکن چقد بهش توپیدم‌ این چن روز چقد ترس مز ...

وای مث من من بش اس داده بودم عشقم مواظب خودت باش شوهرم میگفت چت شده بدبخت قضیه رو دیشب گفتم گفت دیدی گفتم الکیه منو میکشتی واقعیته حالا ببین 

2706