2737
2734

سلام با پسر اولم یک سال و هشت ماه تفاوت سنی دارن خییییلی وابستس در حدی که میرم دستشویی تابیام کلی گریه میکنه پیش هیشکس هم واینمیسته حالا اخر هفته ازمون دارم چیکار کنم؟ 

منم این مشکلو دارم.الان دندون پزشکی بودم زمین به اسمون دوخت از جیع وگریه.اخرشم اومد نشست روپاهام دکتر دتدونم پرکرد

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حالا پسر ۲۰ ماهه من انگار نه انگار مامان داره.به دلم مونده منو به چیزی ترجیح بده.تازه گاهی وقتا میرم بیرون سریع میدوئه درو پشت سرم میبنده.

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
منم این مشکلو دارم.الان دندون پزشکی بودم زمین به اسمون دوخت از جیع وگریه.اخرشم اومد نشست روپاهام دکت ...

وااای فک کن منم حتی بدن که میخوام بندازم تو آرایشگاه بغلمه

2738
وااای فک کن منم حتی بدن که میخوام بندازم تو آرایشگاه بغلمه

فعلا امن ترین جا واسش مامانشه.واسه همین اینجوره.بعدا مستقل میشن

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹
چطور؟ همش نگرانم فردا روز چطور بده مهد، مدرسه

نه اصلا نگران نباش 

در علم روانشناسی تاکید شده کودکانی که به شدت به مادر وابسته هستن یا به اصطلاح بغلی هستن ،، چون در کودکی از محبت مادر سرشار میشن ،، بعد از ۲ ، ۳ سالگی شروع به جدا شدن از خانواده میکنن تا با محیط جدید آشنا بشن و به شدت مستقل میشن

اما بچه هایی که توی کودکی ،، مامانشون اون ها رو تنها می‌گذاشته و کار هاش رو می‌کرده ،، چون از محبت سرشار نشدن ،، بعدا هم شخصیت وابسته ایی دارن 

من خودم خیلی خیلی بغلی بودم و چون بچه آخر هم بودم مامانم میگه یا بغل من بودی یا خواهرات . الان خیلی مستقل هستم 

توروخدابه منم کمک کنید،منم بچم انقدروابسته است بهم همش باشوهرم  دعواداریم میگه بدتربیتش میکنی و ...

عزیزم من الان جواب سوالت رو برای استارتر فرستادم بخون 

لایک کن تا بدونم که پیداش کردی 

حالا پسر ۲۰ ماهه من انگار نه انگار مامان داره.به دلم مونده منو به چیزی ترجیح بده.تازه گاهی وقتا میرم ...

عزیزم اینجوری بده 

من توضیحی رو برای استارتر فرستادم بخون 

لایک کن تا بدونم پیداش کردی 

2706