2737
2734
عنوان

اکستنشن مو

56 بازدید | 2 پست

بچه هاکسی انجان داده؟؟اذیتی داره؟؟؟من دوسدارم انجام بدم موهام اصلا رشدنداره ارزومه موی بلندداشته باشم.جایی بلوین ک ارزون باشه معرفی کنید

میشه واسه خونه دارشدنم ویه شغل واسه شوهرم دعاکنید...

از ی دختری ک اکستنشن کرده بود شنیدم موقع حمام اذیت میشد درشون اورد

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

نصب ظریف داشته باشه نانو میکرو یا همچین چیزی اذیت نمیکنه

البته اکستنشن ظریف با موی طبیعی الان بالای 20 میلیون هست

ارزون ها با موی مصنوعی و .... بدرد نمیخوره موش خراب میشه و وز میشه بعد یه مدت و ریزش هم میاره

دارم به اروس ها و فرشته ها فکر میکنم، به راز ماندگاری رنگدانه های ماندنی، به غزل آینده نگرانه، به پناهگاه هنر. و این تنها نامیرایی ست که من و تو در آن شریکیم، لولیتا.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.