2737
2734
عنوان

كسي اطلاع داره؟

186 بازدید | 9 پست

بچه ها من تست غربالگري رو انجام دادم همه چي نرماله

اما پايين زده ريسك سندرم داون

دكترمم تعجب كرد

الان اومدم ازمايشگاه هنوز دكترشون نيومده خيلي نگرانم

‏خون در زمین فرو نرفت، روی زمین پخش شد، از زیر هر سنگ جوشید و جوشید و به راه افتاد. هرکس آن را می‌دید، می‌فهمید جایی بی‌گناهی را کشته­‌اند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خو ما از اومدن دکتر ازمایشگاه اطلاع باید داشته باشیم؟؟؟ 

خانم این بنده خدا الان نگرانه و سوال پرسیده ببینه برای کسی هم پیش اومده همچین چیزی یا نه 

طبق قانون جذب در تاریخ 9/9/99 یه شغل عالی دارم
نگران نباش عزیزم حتما اشتباه کردن

كاشكي...😪

‏خون در زمین فرو نرفت، روی زمین پخش شد، از زیر هر سنگ جوشید و جوشید و به راه افتاد. هرکس آن را می‌دید، می‌فهمید جایی بی‌گناهی را کشته­‌اند...
خو ما از اومدن دکتر ازمایشگاه اطلاع باید داشته باشیم؟؟؟ 

ميخواستم ببينم كسي واسش اين مشكل پيش اومده يا خير

خانم این بنده خدا الان نگرانه و سوال پرسیده ببینه برای کسی هم پیش اومده همچین چیزی یا نه 

نميدونم مد شده تو هر تاپيكي ميپرن به بقيه بدون درك شرايطشون

2738
نميدونم مد شده تو هر تاپيكي ميپرن به بقيه بدون درك شرايطشون

شما خودتو ناراحت نکن ان شاالله که به حق امام زمان هیچی نیست 

طبق قانون جذب در تاریخ 9/9/99 یه شغل عالی دارم
شما خودتو ناراحت نکن ان شاالله که به حق امام زمان هیچی نیست 

ممنون عزيزم