2733
2734
عنوان

ازدواج

790 بازدید | 62 پست

۲۴ساله هستم مدتیه با ی پسر ۲۳ساله اشنا شدم من قبلا ازدواج کردمو جدا شدم دو سه ماه زندگی کردیم حالا این اقا چن روز پیش گفت قصدم ازدواجه منم شرایطمو گفتم گفت خودم مشکلی ندارم با با خونواده مطرح کنم الان میگه خانوادم گفتن شرایط ازدواج نداری و صبر کن. از طرفیم من خیلی دوسش دارم واقعا گیجم و نمیدونم این رابطه ادامه دادنش ب کجا میرسه پسر بدی نیس و ازم رابطه و ...نمیخاد شما جای من بودین ادامه میدادین؟

مجرده؟

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اسی تازه معلومم نیست واقعاباخونوادش درجریان گذاشته یانه ولش

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2738

بخدا ازدواج سخته

من تو۱رابطه۵ساله هستم ۲۸سالمه دوست پسرم هنوز شرایط ازدواج نداره و اینکه میدونم اگر برم بدجور میشکنه

ازونطرفم خواستگار دارم ازم۱سال بزرگتره و وکیله ولی عشایری بودن قبلا و پدر و مادرم نداره اونم ابراز علاقه میکنه

موندم چه کنم

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
بخدا ازدواج سخته من تو۱رابطه۵ساله هستم ۲۸سالمه دوست پسرم هنوز شرایط ازدواج نداره و اینکه میدونم اگر ...

خواستگارت😐

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍

خانواده ها اکثرا راضی نمیشن پسرشون با خانمی که قبلا طلاق گرفته ازدواج کنن چه برسه کوچیکترم باشه. بهتره دنبال مورد بهتری باشی که از خودت بزرگتر باشه اگر واقعا به خانوادش گفته باشه وقتی میگن شرایط نداری یعنی جوابشون منفی بوده آخه یه پسر ۲۳ ساله تویه این دوره چی میتونه داشته باشه جز حرفای قشنگ و دوستت دارم گفتن

خواستگارت😐

تو باشی میری بااین؟

ببین تاازم خواستگاری کرده حدود ۱ماهه

ماشین خریده و الان دنبال خونست 

بهم میگه اگر ندادنت بزور میگیرمت

اما دوست پسرم الان تو موکت فروشی شاغلع

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

اصلا نمون لبه امید اون. 

اومدنی میاد خودش اینو مطمئن باش.هواست به حرفای بعدی خانوادش باشه. اینکه هیچ مادری دوس نداره پسرش بیوه بگیره شاید برات مشکل ساز بشه.ناراحت نشی اما    خواهرانه گفتم

2706