2733
2734
عجیب ترین ازدواج یکی از اقوام‌ که پسره خیلی خوشگل و با اخلاق و پولدار  رفت یک زن‌سطح خیلی پایین ...

فامیلای مادرم مرد ۶۰ ساله نوه داشت از زنش جدا شد با دختر ۳۰ ساله ازدواج کرد الانم پسر ۳ ساله داره به خانواده زنه خیلی رسید از نظر مالی

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍
البته چند روز پیشا همچین تاپیکی زده بودن و بیشترش دروغ و سرکاری. خلاصه تکراریه

من دروغ نگفتم خدایی خودمم هنوز نمی فهمم بعد فکر کن دختر به شدت خوشگله

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعا چه فکری میکنن با زن سن بالاتر از خودشون ازدواج میکنن یا اصلا زنه باخودش چه فکری میکنه باپسری ...

منم درکشون نمیکنم پسره تو اوج جوونی زنه نوه هم داره ولی بزنم به تخته خوشبخته واقعن خانواده هم اول یکم اذیت شدن الان انقدر اکین خوشحالم براشون چون واقعن بهم میان

همین امشب شنیدم ازدواج پسردوازده ساله بادختر ۱۱ساله 😶😐منکه باورنکردم الله واعلم راستودروغشو

ازدواج پسر۴۰ساله بادختر ۱۴ساله 😩

فعلا اینا یادمه

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
2731
همین امشب شنیدم ازدواج پسردوازده ساله بادختر ۱۱ساله 😶😐منکه باورنکردم الله واعلم راستودروغشو ازدوا ...

وای خیلی بده

من دروغ نگفتم خدایی خودمم هنوز نمی فهمم بعد فکر کن دختر به شدت خوشگله

اها یه دونم الان عادی تر شده ولی خوب ما خیلی بچه تر بودیم  مثلن ده یازده ساله خانومش یه روز با دسته گل و مادر پدرش اومد خاستگاری واقعن اون زمان خوب جا نیفتاده بووود بنده خدا بعضیا خیلی بهش چرت و پرت گفتن 

قیافش مثل شتره پیره هیکلشم مثل دیووو برعکس داییم فوق العادس قیافش یعنی چشم کل دخترای فامیل دنبالش بو ...

یعنی داییت و دعا کرده؟😳

تو خیلی با ارزشی حتی اگر(ازدواج نکرده باشی،بچه دارنشوی،سرکارنروی،پول نداشته باشی،از چهره ات ناراضی باشی)   همین که زن هستی کافیست آفریده زیبای خدا.
یعنی داییت و دعا کرده؟😳

آره من دیدم😐😐😐😐

پسر عمم دختر عمم نمیخواست یدفعه شنیدیم میخوان عقد کنن🙄🙄🙄

آره من دیدم😐😐😐😐 پسر عمم دختر عمم نمیخواست یدفعه شنیدیم میخوان عقد کنن🙄🙄🙄

واییی 😟🙁☹😮😲

تو خیلی با ارزشی حتی اگر(ازدواج نکرده باشی،بچه دارنشوی،سرکارنروی،پول نداشته باشی،از چهره ات ناراضی باشی)   همین که زن هستی کافیست آفریده زیبای خدا.

ازدواج خودم که هیچکس باورش نمیشدمن ازدواج کنم ازسرلجبازی باپسرعمه ام زن یه غریبه شدم باسیزده سال تفاوت سنی واینکه16سالم بودموقع ازدواجم ولی پشیمونم ازکارم کاش ازدواج نمیکردم ازرولجبازی بیچاره هنوزم که هنوزه مجرده ومن هفت ساله ازدواج کردم

حتماااا،ازقبل فوت داییم تا میتونست این دایی کوچیکم خاستگاری هرکسی میرفت این بهمش میزد 

الان با هم خوشن؟

فامیل ما  با ۳۵ سال سن  مدرک فوق تخصص از دانشگاه دولتی  با یه دختر با مدرک دوم دبیرست ...

این مدلیم زیاد دیدم😐😐😐

اینا کجان این مردا😂😂😂

2706