2733
2734

تو این چند روز چند تا از اشناها فوت شدن من همش احساس میکنم آخر دنیاست دور جون همه دیگ همه میریم 😭😭😭

توروخدا خواهشا رعایت کنین مسافرت نرین مهمونی نگیرین ماسک بزنین 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الان توی تاپیک عروسی یکی میگفت من سه روز بدن درد داشتم.باور نکنید کرونا نمیکشه!!!

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق

ما هممون مبتلا شدیم

مامانم خوب شده ولی افسردگی گرفته امروز بابام بهشو برده دکتر اعصاب روان 

همش گریه مبکنه میگه دلم میخاد خودمو بکشم

۱۵ روز تو اتاق بوده همش خابیده 

الان هممون اعصابمون بهم ریخته

من تازه امروز حس بویای چشاییم یکم برگشت

خدا به داد هممون برسه 

برای مادرم دعا کنید خوب شه حالش

کافی است زمان مرگت را بدانی، آن وقت است که حتی زیبایی خوردن یک لیوان آب را از دست نمی دهی.((هدف اصلی ما در زندگی کمک به دیگران است. اگر نمی‌توانید دیگران را یاری کنید، حداقل آزارشان ندهید.))
2738

دوس دارم کرونا بگیرم زود زود بمیرم راحت شم از دست همه، شاید بگین این چه خریه ولی دوس دارم زود بمیرم هر چه زودتر 😂🤦‍♀️

احساس تنهایی مانند موریانه ای از دورن ذره ذره وجود انسان را می خورد واو را ضعیف می‌کند، بدون اینکه ظاهر او چیزی را نشان دهد.... 
پیر بودن؟ مشکلی داشتن؟😔

هم پیر هم جوون بودن سالم بودن ولی پیر نبودن ک ازپا بیافتن مرگ اینجوری هم سخته 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
الان توی تاپیک عروسی یکی میگفت من سه روز بدن درد داشتم.باور نکنید کرونا نمیکشه!!!

چقدر ادمای بیشعوری پیدا میشن همینان ک باعث میشه انقدر زیاد بشه 

2706