2733
2739
عنوان

وقتی مرد عنکبوتی لواشک درست میکنه😎😬

| مشاهده متن کامل بحث + 3673 بازدید | 380 پست
واسه یک جذاب قهرمان هیچ فرقی نمیکنه

بابا قهرمان

کاربر آقا هستم، مودبم پس با ادب و احترام باهام صحبت کنید، مهربونم پس با من مهربان باشید، کاری به کارتون ندارم، برا تبادل نظر اینجام، در ضمن بیکارم نیستم لیسانس حسابداری دارم و حسابدارم اوقات بیکاریم اینجام پس به من انگ بیکار و علاف نزنید، سپاس
😂😂😂😂خدا یا از عزت نفس ایشان برما عطا فرما  جواب امد خیر فقط ماله پسر جذابه  مگه من چ ...

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متفرق نشدین چرا 😂

کاربر آقا هستم، مودبم پس با ادب و احترام باهام صحبت کنید، مهربونم پس با من مهربان باشید، کاری به کارتون ندارم، برا تبادل نظر اینجام، در ضمن بیکارم نیستم لیسانس حسابداری دارم و حسابدارم اوقات بیکاریم اینجام پس به من انگ بیکار و علاف نزنید، سپاس
بابا قهرمان

بزرگواری

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...
2728
😂😂😂😂

برع عه شت پلع چ ایشع..د خو تعریف کگ عاااای بریام    /

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
2740
خوب کردم باید به توهم پاسخ بدم؟😬😬

😢😢

ببخشین منظورتون پسر جذاب قهرمان قصه هاست؟

نه خودم

2706