2733
2739
عنوان

وقتی مرد عنکبوتی لواشک درست میکنه😎😬

| مشاهده متن کامل بحث + 3673 بازدید | 380 پست
خوبه ترش میشه

ببینم چی بشه 😂😂

کاربر آقا هستم، مودبم پس با ادب و احترام باهام صحبت کنید، مهربونم پس با من مهربان باشید، کاری به کارتون ندارم، برا تبادل نظر اینجام، در ضمن بیکارم نیستم لیسانس حسابداری دارم و حسابدارم اوقات بیکاریم اینجام پس به من انگ بیکار و علاف نزنید، سپاس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولین کسی هستید ک تایید کردید، بهش رب انار و آب زرشک زدم ببینیم چ شود 

ای جان 

چقدر عالی 

بی شک خوشمزه میشه 

بنده ترکیباتی که نوشتید غیر از خرمالو رو با رب انار درست کردم فوق العاده شد 

ولی خرمالو هم خوشمزه میکنه 

امیدوارم خوب بشه 

💛🌼💛🌼💛🌼💛🌼💛

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
ای جان  چقدر عالی  بی شک خوشمزه میشه  بنده ترکیباتی که نوشتید غیر از خرمالو رو با ...

سپاس 🌹🌹🌹

کاربر آقا هستم، مودبم پس با ادب و احترام باهام صحبت کنید، مهربونم پس با من مهربان باشید، کاری به کارتون ندارم، برا تبادل نظر اینجام، در ضمن بیکارم نیستم لیسانس حسابداری دارم و حسابدارم اوقات بیکاریم اینجام پس به من انگ بیکار و علاف نزنید، سپاس
2728
آخر لواشک چه جوری شد؟ 😂😂😂 تازه خوندم

لواشک عالی شد بر خلاف تصورم 😁