2737
2734

شما لازم نیست قضیه را برای خواهرتون باز کنید فقط در حد مراقبت از خود براش توضیح بدید که هیچ کس حق نداره اندام خصوصیش را ببینه و اگر توی شرایط بدی قرار گرفت باید چکار کنه

لطفا زیر ۳۵سال ریپلای نکنه ...متشکرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اون مسائلو زوده بدونه اما فکر می کنم لا اقلش باید یه آگاهی ای داشته باشه که یکسری اندام خصوصی دار ...

اینکه شما میگی 4 5 سالگی با انیمیشن اینا به بچه آموزش میدن خواهر شما 9 سالشه ! نمیدونم والا 

وای خدای من تقریبا۱۰سالم بود فیلم..پ..ورن دیدم نگم چقدر حالم بد شد اصلا هیچ درکی نداشتم ازشون تورو خدا مواظب بچه هاتو باشین 

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.
2731
نه اون مسائلو زوده بدونه اما فکر می کنم لا اقلش باید یه آگاهی ای داشته باشه که یکسری اندام خصوصی دار ...

در همین حد بهش بگو بیشتر نگو که کنجکاو بشه 

در ضمن باهاش رفیق باش که اگه سوالی هم براش پیش اومد به جای دیگران یا اینترنت بیاد پیش خودتون سوالش رو بپرسه وقتی چیزی پرسید باهاش با دعوا که مثلا دیگه از این چیزا نپرس نباید رفتار کنید

با سلام این کاربر فوت شده است برای شادی روحش صلوات ختم بفرمایید .
اخه اگه فهمیده بود از خواهرش سوال میپرسید من سوم رو خیلی چشم و گوش بسته میبینم حداقل همون کلاس هشتم ...

نه اون مسایل رابطه ی جنسی منظورم نیست منظورم اینه لا اقل فعلا بدونه که اندامای خصوصی داره و اجازه نده کسی بهشون دست بزنه  

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       
اخه اگه فهمیده بود از خواهرش سوال میپرسید من سوم رو خیلی چشم و گوش بسته میبینم حداقل همون کلاس هشتم ...

زمونه عوض شده متاسفانه با گوشی هایی که تو دست بچه هاس  دیگه خیلی از مسائل رو زودتر میفهمن فقط کافیه یه چیزی بشنون  میرن با یه سرچ ساده از گوگل   میبیننن که چیه 

دخترمن  تو مدرسه  کلاس ششم بچه های  کلاسشون بهش گفته بودن دخترم منم اومد پیشم به من گفت  متاسفانه بچه ها چون همشون گوشی  داشتن تو فضای مجازی هرچی میخواستن میدیدن بعد میومدن برای هم تعریف میکردن  والدینشون هم اصلا نظارت نمیکردن که این بچه که یه گوشی هوشمند دستش دادن با این گوشی چیکار میکنه  من تو جلسه که تو مدرسه درخواست دادم برگزار شد خودمو کشتم بهشون که بفهمونم  باید حواستون به بچه هاتون باشه ولی تاثیری نداشت مامان شاغل  بابا شاغل بچه با یه گوشی  یا پیش مادربزرگش بود یا پیش پرستار  کسی دقت به رفتار بچه نمیکرد

با سلام این کاربر فوت شده است برای شادی روحش صلوات ختم بفرمایید .