2733
2739
عنوان

میدونم با یکی دیگه اس اما دوسش دارم...

| مشاهده متن کامل بحث + 997 بازدید | 77 پست
نمیدونی الان تو چه حالیم    

اونی ک ب احساساتت ارزش قائل نیست از زیر قرآن ردش کن و بفرست بره... بگو ب سلامتتتت

ی روزی ک دیر نیست ب خودت میای و میبینی بیشتر روزای قشنگتو حروم ی سری آدم دوزاری کردی

همیییننن 🤐

🌹 هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رابطه شون با هم جدیه؟  اگر رابطه شون جدیه که هیچی مجبوری کم کم فراموش کنی، سعی کن کمتر باهاش ر ...

نه زیاد با هم جدی نیستن حتی دیر به دیر همو میبینن یه جورایی به احترم هم با همن اصلا عشق و عاشقی نیست

دیروز بیمارستان بودم کل روز رو بالا سرم بود. مثل یه دوست مراقبمه اما من عاشقشم 😔

اصلا از وقتی این دوست اجتماعی مد شد مکافات ملتم شروع شد بابا ما ایرانیم جنبه نداریم تو سریال فرندز زندگی کنیم دو دفعه با یکی معاشرت کنیم بار سوم یا عاشقشیم یا ازش متنفریم!!!!!!!!!

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2728
سعی میکنم درکت کنم ولی خب از یه ورم خوبه تو میدونی ادن دلش با یکی دیگس ولی من جی من اصن نمیدونم کس ...

میدونم دارم کار اشتباهی میکنم ...اما دعا میکنم دختره بهش جواب رد بده   

بهم میگه خیلی دوستت دارم ابجی دلارام  

2738
آره شکست عشقی خوردن😕

چون ساده ایم... هر کی هر چی میگه باورمون میشه و حرفاشو جدی میگیریم

من ک اعتقادی ب دوستی و اینا ندارم... باید مثل ربط باشی این روزا و تماااممم

🌹 هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی 🌹
نه زیاد با هم جدی نیستن حتی دیر به دیر همو میبینن یه جورایی به احترم هم با همن اصلا عشق و عاشقی نیست

من خودمو می ذارم جای اون دختر: اگر با یکی همینطوری دوست باشم و رابطه برام جدی نباشه (کما اینکه قبل ازدواج رابطه های غیر جدی داشتم) اگر بعد ببینم یک نفر واقعا عاشقه اون طرفه و رابطه ی نه چندان جدی خودم با اون فرد بهم بخوره ناراحت نمی شم. 

به نظرم اگر رابطه شون اینطوریه که می گی می تونی در موردش با این آقا حرف بزنی یا بهش نشون بدی که دوستش داری ببینی عکس العملش چیه.

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
گفتم که دوست هستیم ولی رابطه نداریم دیروز حالم خوب نبود چون تنها زندگی میکنم اومد منو برد بیمارستان

خب شایدم اونم تو رو دوست داشته باشه ولی به خاطر اینکه فکر میکنه تو اون حسو بهش نداری نمیگه میخوای کم کم بهش بگو حستو

2706