2733
2739

۳۱سالمه قبل زایمانم که ۴سال میگذره ۶۷کیلو قبلش بودم الان خزدیک ۸۰هستم باقد۱۶۴کلا گوشت بدنم سفته حالا بمانم میخوام بشم ۷۲-۷۰آرزومه تاحالا۱۰باردقبقا پول دکتر دادم کلی دارو خوردم نشدم ۱۰۰۰۰بارتصمیم گرفتم نشد خیلی بارها خواستم شروع کنم نشد ولی یه حسی بهم میگه ایندفعه باید بتونم باید خودمو به‌خودم ثابت کنم برنامه دکتر ۲ماهه پیش گرفتم میخوام ازفرداشروع کنم حدودا شبیه کالری شماریه با حذف روغن گفته ۱ماه ۲۵روز ۳تا۴کبلو کم میکنم خدایا کمکم کن شماهم اگه جمله های انگیزه داربهم بدین

آره میتونی با پیاده روی و کمتر خوردن

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خواستن توانستن است 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2738

ورزشم هست تو رژیمت‌؟ 

منم کالری شماری و شروع کردم

وزنم 68 قدم 162

میخوام 59 بشم

ورزش ندارم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
چونکه عیدم میرم اقدام تااون موقع کمی لاغرشمبنظرتون ۱۰کیلو‌کم کردن کارسختیه؟؟؟پیاده روی تو پشت بوم خو ...

تومحیط بسته و خط کشیده زود زده میشی اگه میتونی یه همراه پیداکن ساعات خلوت مث ظهر برین پیاده روی من چند روز توسالت خونه پیاده روی تندمیکنم زده شدم 

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر

عزیزم شدنیه استرس نداشته باش

فقط چند تا نکته

۱ حداقل هر دو ساعت یک لیوان آب بخور، بدون توجه به مقدار چای یا هر نوشیدنی دیگه

۲ برای غذا بشقاب کوچک انتخاب کن و فقط یکبار غذا بکش

۳ آهسته بجو، خیلی آروم، حتی چای با قند رو آروم بخور.

۴ هیچ چیزی رو حذف کامل نکن چون برای بدن نیازه

۵ از پروتئین و فیبر بیشتر استفاده کن، چون شما رو سیر نگه میدارن 

۶ از برنامه کالری شماری استفاده کن که زیاده از مقدار مجاز نخوری

۷ پیاده روی متوسط روزی ۳۰دقیقه

من با همین کارها توی ۳ماه۱۴کیلو کم کردم

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2706