2737
2739
عنوان

عروسی دعوتیم کجا زنگ بزنم بیان بساطشونو جمع کنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4926 بازدید | 257 پست
از نظر من آسیب نیست  نظر هرکسی برا خودش محترمه  حالا ریپ نزن خسته شدم

وقتی یه عالمه دکتر و متخصص میگن آسیبه نظر شما مهم نیست 

ما دل هرکیو شکستیم فردا‌ش دهنمون سرویس شد و فهمیدیم زمین گرده...😔ولی هرکی دل مارو شکست فرداش خوشبخت ترین آدم شد و فهمیدیم زمین پاره خطیست که در ما فرو می رود🥺😢/کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با بغض میگفتم:با من چه کردی یا نبی؟😢دنبه هایم کو؟😢         

من خودم کرونام مثبت شد سه روز بدن درد شدید و سر درد و کمر درد و پهلو درد و تب داشتم الان بهترم،زیادی گندش نکنید دوستان اونجوریام که فکرمیکنید نیست گرفتار جو نشید😊

دوباره دلم واسه غربت چشمات تنگه...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه مسریه چرا کار رو تعطیل نمیکنند؟لابد مسری نیست که همه اداره ها بازه.اگه هم مسریه باید همه چیز بست ...

کشور فلجه دوست عزیز

مجبورن چون پول ندارن بگن تو خونه بشین 

میگه کار کن میخای بمیر میخای نمیر  

حالم از ادمایی که تو روم یه شخصیتن پشتم یه شخصیت ب شدت ب هم میخوره:/
2731
اگه مسریه چرا کار رو تعطیل نمیکنند؟لابد مسری نیست که همه اداره ها بازه.اگه هم مسریه باید همه چیز بست ...

دولتمون جلاده نفهمه،چون اون میخواد ما رو بکشه ما هم خودمونو دستی دستی ب کشتن بدیم؟! مسری بودن بیماری رو ک دیکه هر ننه قمری میدونه

بهتره با یه عده زیاد کله ب کله نشی هر کار کنی ساز خودشو میزنه و قانع نمیشه فقط وقتی میفهمن ک خ ...

من چندجا خوندم نوشته بود یه عده گرفته بودن بعد همونجا بعد از تست ماسکشونو درآورده بودن سرفه تو صورت این و اون که ما گرفتیم بقیه چرا نگیرن با همچین بیشعورایی طرفیم 

ما دل هرکیو شکستیم فردا‌ش دهنمون سرویس شد و فهمیدیم زمین گرده...😔ولی هرکی دل مارو شکست فرداش خوشبخت ترین آدم شد و فهمیدیم زمین پاره خطیست که در ما فرو می رود🥺😢/کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با بغض میگفتم:با من چه کردی یا نبی؟😢دنبه هایم کو؟😢         
من خودم کرونام مثبت شد سه روز بدن درد شدید و سر درد و کمر درد و پهلو درد و تب داشتم الان بهترم،زیادی ...

رو شما تاثیر نذاشته ولی کسی ک مریض باشه یا دیابت داشته باشه اونم ۳ روزه میتونه حلش کنه؟ بهتره نسخه نپیچی دوست عزیز بدن بعضیا خیلی ضعیفه

2738
من خودم کرونام مثبت شد سه روز بدن درد شدید و سر درد و کمر درد و پهلو درد و تب داشتم الان بهترم،زیادی ...

ی سر ب بیمارستانا بزن ی سر اخبازو بخون،چون شما زنده موندی دلیل نمیشه رای همه همین باشه

خیلی هم مهمه 

باشه👍

حرف تو درست اما وقتی نمیتونم جلو خانوادمو بگیرم ک نرن چیکار باید بکنم  منم ۳ ساله تو عقد ...

متاسفانه کرونا حالا حالا هست  ،اره معلومه ک شلوغه ورنه دعوت نمیکردن ،من خانواده خودم گفتن نمیشه ک بخاطر کرونا بچه امون الاف شه  سخت نگیریم بذار برن سر خونه زندگیشون بااینکه خیلی برلشون مهم بود جشن گرفتن خودمم جاخوردم از پیشنهادشون،از بهمن تاحالا الان چیزی نمونده ب یک سال بشه ک کرونا هست ،من چقدر مراعات کردم باردار نشم تو کرونا چون دکتر رفتن واینا سخت وب این زودی نمیخواستم روزی فهمیدم حامله ام شب تا صبح گریه کردم خیلی بد بود حالم ،واقعا سخته 

بیماری باهرکس یه طور رفتار نمیکنه دوست عزیز یکی بدون هیچ بیماری فوت میکنه یکی نه خوب میشه 

نه تنها عروسی, مجلس ختم و هر دورهمی دیگه ای هم باید جلوشو گرفت

ما فک میکنیم کرونا  و مرگش فقط. دس همسایه اس

2706