2737
2739
عنوان

گرفتن مهریه از پسر همسر

451 بازدید | 30 پست

من خواهرم همسرش فوت شده پسرا شوهرش از خونه بیرونش کردن مامیخواستیم شکایت کنیم ارث خواهرمو برداریم وای الان پسرا میگن همه اموال قبل مرگ پدرشون به نامشون شده خواهرمم دوتا بچه کوچیک داره و هیچکسو نداره فعلا خونه ماست میشه مهریه اشو از پسرا همسرش برداره?

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه. دین پدر رو پسر پرداخت نمیکنه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2738

اگه نشه هم میشه با وکیل خوب شاید گرفت 

یک💖دووو👝سعععععع🎈🎈🎈حالااع...😸😸😸😸😸 الماسی چقده گشنگع  ازهمه رنگع😝😝😝 رنگ امضام چرا عوض نمیشع😑😑😁اهای همه گلا میدونن😚😚 من نیام سایتشون خلوته😚😚😚😘😂😂😂😂مو فرفری😍😍چال لپ دارم ی دنیا  اهااای چاپلوس مدرسه😒بیا ....یادم بده چجوری دل معلمارو میبردین😒😒😒😒😒

اگه قبل فوت اموالشو به نام پسراش زده نه نمی تونن

ولی اگه چنین کاری نکرده می تونید قبل تقسیم سهم الارث پسرها از اموالش بردارین

ضمن اینکه اعتماد نکنین شاید دارن دروغ میگن و به راحتی با یک سری استعلامات معلوم میشه به نامشون زده یا نه باید درخواست بدید

مگه میشه کل اموالشو بده به پسراش و به همسرش فکر نکرده باشه

دروغ میگن

شکایت کنین و حتما وکیل لگیرین

آره عزیزم میشه 

اگه سند داشته باشن و درواقع چیزی از اموال متوفی باقی نمونده باشه چطور میشه؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

مهريه حتي اموالم به نام بقيه باشه ،داده ميشه 

بايد برن از راه قانوني اقدام كنند 

ولي واقعا چطور بدون پشتوانه مالي قوي دوتا بچه كوچيكم آورده باكسي كه بچه هاشم بزرگن و حتما سن بالايي هم داشته 

2706