2737
2739
عنوان

😧😟😱😱تا عید فکنم دو سه ملیون آدم بمیره .امروز۳۳۵

| مشاهده متن کامل بحث + 1150 بازدید | 78 پست
خب جالبه حرف وزیرم پس قبول دارین.قبلا هرچی میگفت قبول نداشتین که

هنوز هم قبول نداریم

این امارها حداقل چیزی هست که میگن

خدا میدونه چقدره امار واقعی که اینا این مقدارش رو میگن

از اول کرونا خودشون هزار بار اطلاعات غلط به مردم دادن

عرضه‌ی کنترل اوضاع رو ندارن، تمام تقصیرها رو میندازن گردن مردم

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هنوز هم قبول نداریم این امارها حداقل چیزی هست که میگن خدا میدونه چقدره امار واقعی که اینا این مقدا ...

الان که قبول داشتین.گفتین وزیر گفته امار دوبرابر اینه.

باند به ظاهر مومن خیلی علاف و بیکارید که دنبال من تو تاپیکها راه میوفتید
آمار مرگ و میر بالا رفته نمیگه آمار ابتلا.

هر دو با تست مشخص میشن خب!!

قطعا اگه بتونن روزی صدهزارتا تست انجام بدن امار مبتلایان میره روی مثلا بیست هزارتا

بعد هرچی از بین از این ببست هزارتا فوت بسن میشن تعداد فوتی های کرونایی!! الان فقط فوتی های بین چهار پنج هزارتا  رو اعلام میشه

2728

هر آماری میدن در هر زمینه ای باید کرد در 3 کنیم در خوشبینانه ترین حالت 

بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 
هنوز هم قبول نداریم این امارها حداقل چیزی هست که میگن خدا میدونه چقدره امار واقعی که اینا این مقدا ...

آفرین

بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 
الان که قبول داشتین.گفتین وزیر گفته امار دوبرابر اینه.

حالتون خوبه؟!

میگم چیزی که خودشون میگن همچنان درست نیس

وقتی خودشون میگن دو ونیم برابر یعنی خیلیییی بیشتره

متوجه شدین؟!

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
2738
حالتون خوبه؟! میگم چیزی که خودشون میگن همچنان درست نیس وقتی خودشون میگن دو ونیم برابر یعنی خیلیییی ...

شما درست نمیخونید من چی میگم.

ببینید یه اماری میدن.بعد وزیرشون رو میفرستن که بگه امار دوبرابر اینه هاااا.و شما هم باور میکنید.

در حالیکه حرفهای اینارو یا کلا باید در تمام امور باور کنید یااینکه اینطوری نباشه که یه سری حرفاشونو قبول کنید یه سریشو نه.

دیگه نمیدونم چطوری واستون توضیح بدم.

باند به ظاهر مومن خیلی علاف و بیکارید که دنبال من تو تاپیکها راه میوفتید
شما درست نمیخونید من چی میگم. ببینید یه اماری میدن.بعد وزیرشون رو میفرستن که بگه امار دوبرابر اینه ...

من هیچ کدوم رو باور نکردم

منظور من اینه که وقتی خودشون اقرار میکنن امارها انقدر زیاده، ما باید خیلی بالاترش رو در نظر بگیریم

یعنی وضع انقدر خرابه که امارهای نادرست تا این حد بالاست!

الان کجای حرف های من شما پریرفتن امار رو دیدین؟!

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧

زن عموی همسرم یه خانوم خیلی قوی سرحال جوان و بدون هیچ بیماری زمینع ای امروز بر اثر کرونا فوت کردن

عضو اکیپ علمی تخلیلی 😉من همون بهووونه سابقم☺.شب خوابیدم صبح بیدار شدم دیدم بدون هیییییییچ دلیلی لغو کاربری شدم😔😔با سابقه سه سال عضویت😣 پس....                       فک نکن که تازه واردم😏😏من خودم شاخ نی نی سایتم😏😏😂

به خدا به رعایت نیست 

نمیدونم چی میشه که میگیرن

من با دو تا ماسک و ضد عفونی کننده و رعایت فاصله اجتماعی و صرف نظر کردن از رفتن به مهمونی و دورهمی و .....دو هفته ست که درگیر کرونام

یعنی هر کی فهمید کرونا گرفتم،هاج و واج میموند از بس که مریض وار رعایت میکردم

🌈🖤⛵
2706