2733
2739

برای پسر کوچولوم دعا کنین

دیشب یهو تب کرد شدید ساعت ۴صبح

امروز بردم دکتر انتی بیوتیک داد و ازمایش نوشت ولی انجام ندادم گفتم بچه بیخودی سوراخ سوراخ میشه همون انتی رو میدم خوب میشه  اومدم خونه زنگ زدم دکترش تهران تاکید کرد انجام بده هرچه زودتر و ازونجایی ک خیلی قبولش دارم  باز دوباره رفتیم انجام دادیم و متاسفانه crp مثبت شد یعنی مشکوک ب کرونا دکتر گف لازم نیس تست اصلی رو انجام بدید انتی بیوتیک رو ۳روز بده تب قطع نشد دوباره بیار

دعا کنین کرونا نباشه و بخیر بگذره😔

۴شنبه خاهرشوهرم اومد خونمون و رفت پنج شنبش تب کرد و مریض شد 

امروزم ک پسرم یهو تب کرد

فکرکنم از خاهرشوهرم گرفت

خدابخیر کنه 😭

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

قلبم از صبح بدرد اومده

طفل معصومم موقع خون گرفتن چقدر گریه کرد

😔😔😔😔

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

صلوات میفرستم واسش

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

وای عزیزم شما که یه دور گرفتید و خوب شدید که؟😳

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2738
سلام این مثبت بودن دلیل بر کرونا نیست فقط مراقبش باش و تبش کنترل کن

خدا از دهنت بشنوه

از صبح انقدر گریه کردم نا ندارم

عزیزم انشالله که بلا دوره .و سلامتیشو بدست بیاره 

😩😭اسی نوه خاهرم ۳سالشه دیروز تو خاب تشنج کرده 

و کف اورده بالا بردن دکتر .الان حالش بهتره 

نگرانشم 😭😭.خاهرم همین ی دختر داره .این دخترشم 

ب سختی بچه دار شده 

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
ن حدتقل دوروز طول میکشه علاعم بده ان اشلله ک چیزیش نیست دندون نمیخواد دربیاره گوشش جایی عفونت نکرده؟

دندوناش کامله ۳سالشه 

گوششم دکتر معاینه کرد طوری نبود

2706