2733
2739
عنوان

مامانای ۲ قلو و شیرخشک

| مشاهده متن کامل بحث + 358 بازدید | 21 پست
سلام عزیزم.  ببخشید شما برای زایمان رفتید برای شناسنامه توی بیمارستان اقدام کردید یا رفتید ثبت ...

من بیرون  بیمارستان ثبت احوال شناسنامه بهشون دادن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم

میگم بچت چیا هستن

کمک داری؟ 

میتونی کاراتو خودت بکنی؟ 

سخت نیست

شبا راحت میخوابن؟ 

شوهرت خوشحاله دوقلو هست یا نه؟؟ 

ممنون میشم ج بدی اخه دوقلو ک میشن سوالای منم زیاد میشن خخخ

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
نه یه روز که دخترم خیلی گرسنه ش بود تنها مارکی ک تعریفشو زیاد شنیده بودم همین بود و شوهرم سریع رفت خ ...

چندساعت ب چندساعت بهشون شیرخشک میدی و اینکه چند سی سی  میدی؟

2728
پسرم که فقط سینه میخوره. دخترمم هر ۳ ساعت ۲۰سی سی 

چقد کم دخترت میخوره  یعنی هر ۳ ساعت ۲۰ سی سی ک میدی ؟ دیگه فقط همون ۲۰ سی سی میخوره شیرخودتو نمیخوره،؟ راستی چ میوه ها و چ غذاهایی نباید تو شیر دهی خورد

مامانایی که نوزاد دوقلو دارید که شیرتان کفاف نمی دهد من هم این مشکل داشتم  درمونده و افسرده شده بودم  نمیدونستم چکار کنم  همه بخصوص مامانمم گیر داده  بود که باید شیر مادر بدی بهشون من که شیری نداشتم  به فکر شیر خشک بود که یکی از فامیلها به من گفت من هم این وضعیت داشتم و یکی از  خانم های فامیل که دوقلو داشت در کرمانش گفته بود شیر خشک نده به بچه درسته که سیرش می کنه ولی کمکی به وزن و رشدش و همینطور تقویت سیستم ایمنیش نمی کنه گفته بود فقط شیر بز بده معجزه می کنه هم اقتصادی است و کمک فوق العاده به وزن و رشدش می کند گفته بود  بچم به ندرت سرما می خوره من این توصیه گوش گرفتم و شیر بز گرفتم اول به یکی از نوزاد ها دادم بعد از ده روز متوجه شدم که این قلی که شیربز می خوره چقدر سرخال وزن و رشدش بهتر از اون یکی شده لذا تصمیم گرفتم که به هردو بدهم و وافعا تجربه بی نظیری بود که تا الان که بچه هام پنج ساله هستند  نسبت به هم سن و سالهاشون از هر جهت وضعیت بهتری دارند. البته من شیر از مزرعه شیر بز مروگل  دکتر در شهریار گرفتم بسیار معتبر است و حتی با حضور خودم شیر دوشش می کردند . شما می تونید در گوگل مزرعه مروگل جستجو اطلاعات کامل هست.