2733
2734

سلام بچه هابرای درسک کردن ماسک کرم آلفاوکرم زینک اکسایدنیازدارین.هردوتاروبه یه اندازه داخل ظرف بریزین وبابراش هم بزنین بذارین روصورتتون دو سه ساعت بمونه بعدباصابون بچه وآب ولرم صورتتوبشورین ومرطوب کننده بزنه.عالیه هاعااالی مث اینه میشه صورت هم روشن میشه هم شقاف هم جای لک وجوش میره هم جلوگیری میکنه ازجوش زدنتون.پیج ایتسنامومیذارم اونجاهم گذاشتم آموزششووبازم میذارم اموزش ماسکای دیگه اگه دوس داشتین نگاه کنین وفالوکنین منم فالوتون میکنن🤗امیدوارم این ماسک به کارتون بیاد❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
استفاده طولانی مدت از زینک خوب نیس عزیزم

خیلی دراین موردتحقیق کردم چون روپوست خودم یک روزدرمیون دوساعت میذارم ازدکترپوستم پرسیدم گف مانعی نداره مابرای بچه هابه جای کرم ضدآفتاب کرم زینک تجویزمیکنیم.آنتی باکتریال هم هست!حاوی روی.. روی هم ضروری برای بدن وپوست ومو.. مشکلش چیه

2740
آلفا اولش عالی میشع اما بعد چن وقت پوست رو می سوزونه و حساس میکنه... اینو دکتر پسرم گف البته اون دچا ...

اززینک مطمئنم.. الفارونمیدونم باعث سوختگی میشه یانه ولی هرچی هست روپوست من ک خیلی خوب جواب داده خیلی وقتم هس استفاده میکنم