2737
2739

شوهرم از ازدواج  اولش  یه  پسر  داره  الان که  ۹ساله  ازدواج  کردم   همیشه  پیش  من  بوده  وکلا  من  بزرگش  کردم  حالا  تو  این  حرفی  نیست

حرف  من  اینه  که  من  هرجا  میخوام  برم  اینم  با من  راهی   میکنه  مجلس  دورهمی   دوستانه   خونه مامان  خواهر   کلا  هرجا   هرچیم  میگم  دیگه  بزرگ  شده  درست  نیست  بیاد  میگه  دلش  میشکنه   مادرش  براش  مادری  نکرده  تو  خوب  باش   میگم  بابا  اخه   الان   ۱۴  سالشه  نمیشه  سنش  حساسه   من که نمیتونم به دوستام  یا  خواهرام  بگم  لباس   راحت  نپوشید  که فلانی  هست  هفته  پیش  خونه  خواهرم   بودم    خواهرم   به شوخی  گفت   چقدر  این  بچه   خیره   میشه   جدیدا   آدم  جرات  نمیکنه    آزاد  بگرده  حالا موندم  چطوری  بهش   بفهمونم   که  بخاطر  خودشه  نمیخوام  بیاد    ممنون  میشم   کمک  کنید

به کرمهای اطرافتون پیله نکنید!!    توهم پروانه شدن میگیرن

چ سخت

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

به خود پسره بفهمون دیگه بزرگ شده هر جایی جاش نیست خودش به باباش بگه

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به خود پسره بفهمون دیگه بزرگ شده هر جایی جاش نیست خودش به باباش بگه

گفتم   خیلیم   گفتم   مشکل  اینه  که    من خودمم  یه  پسر  کوچولو  دارم    میگه  اونو   میبری   منم  میام   کلا  بچه  لوسیه   متاسفانه  بخاط  شرایطش  ولطف  زیادی  اطرافیان  خیلی  متوقع  شده

2740
خودش میاد؟ چه جالب ما ۱۴ سالمون بود خونه عمو دایی یه خط در میون میرفتیم اون چه پایه هست

آره  میاد   بعد  جالبه  مثلا هفته  پیش  پسرم  میگفت  من خونه  خاله  میخوابم  شب  این  میگفت  منم  میخوام  بمونم   

اگه بچه خودت بود و خواهرت اینو میگفت قطعا ازش ناراحت میشدی

چرا با باباش نمیگرده؟وقتی شما جایی میری ب شوهرتم بگو پسرتونو ببره یا دورهمی مردونه یا برن ی فوتبالی والیبالی...یا حتی پلی استیشن بازی کنن با هم تو خونه

پسر بهتره براش با پدرش بگرده بیشتر

۹۹.۹.۹  از خونه مستقل و زیبای خودمون آماده شدیم رفتیم برای عروسی داداشم که ی کار خوب پیدا کرده بود💚🤲
اگه بچه خودت بود و خواهرت اینو میگفت قطعا ازش ناراحت میشدی چرا با باباش نمیگرده؟وقتی شما جایی میری ...

اره  اینم  گفتم  بعد   براشون   کنسول  بازی  خرید  شوهرم  شاید  اصلاح  بشه   ولی   بازم  کار  خودشو  میکنه  لجبازی  میکنه