2737
2739
عنوان

اينجا كسي اردبيلي هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 326 بازدید | 58 پست

ما ترکا باهم خیلی خوبیم حداقل زبون همو میفهمیم شما اگه ترک بودید همین کارارو خانواده شمام با اونا میکردن حتی متلک و اینارو با خنده شوخی تو این چند سال بار هم میکردن یه جوری رفع و رجوش میکردن.ولی اینجوری خیلی سخته

@dastankhane93

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما از خود اردبیل نیستیم ولی خب از استان اردبیلم و رسم و رسوم و دقیق میدونم،،،اینطوریه عزیزم وقتی پسرشون نامزد کرد باید همه رسم و رسوما یک هدیه به دختره ببره حالا میتونه طلا باشه ،پول باشه...،تو عید قربان معمولا قربانی میبرن،،،تو عروسیم دو تا سه تیکه و حتی چهار تیکه از وسایل بزرگ،میتونه،(یخچال،فرش،مبل...) باشه به عهده پسره،،،،چن دست لحاف و تشکم بعد عروسی معمولا خانواده پسر میده،،،ما رسم سیسمونی نداریم ،معمولا به عهده خود دختر پسره،،،،حالا خانواده ها لطف کنن طلا و اینا هم میخرن ،،،همین❤❤❤❤

لطفا برا خودتون زندگی کنین❤🥰 دوست دارم خودم
2731
ما از خود اردبیل نیستیم ولی خب از استان اردبیلم و رسم و رسوم و دقیق میدونم،،،اینطوریه عزیزم وقتی پسر ...

در ضمن تموم هزینه های عروسی رو خانواده داماد میده،،،ما هم تو عروسی خرید میکنیم برا داماد(کت شلوار و لباس...)

ما ترکا باهم خیلی خوبیم حداقل زبون همو میفهمیم شما اگه ترک بودید همین کارارو خانواده شمام با اونا می ...

من انقد سكوت كردم دارم از خشم دروني مريض ميشم

بعد خواهرشوهرمو ميبينم چه جوري جلوي ما به خانواده شوهرش تيكه ميندازه 

مرنج و مرنجان
من انقد سكوت كردم دارم از خشم دروني مريض ميشم بعد خواهرشوهرمو ميبينم چه جوري جلوي ما به خانواده شوه ...

خوب میدونی متاسفانه الان سما متلک بندازی شدیدا جبهه میگیرن.متاسفانه حس نژاد پرستی شدید داریم🤦🤦یعنی اگه ترک بودی انقدر سنگین نبود متلکات که الان که فارس هیتی متلک بندازی.

@dastankhane93
2740
خوب میدونی متاسفانه الان سما متلک بندازی شدیدا جبهه میگیرن.متاسفانه حس نژاد پرستی شدید داریم🤦🤦یعنی ...

ادم متلك نيستم

جلوم هم ميگن تو مظلومي

ولي جوري به شوهرم وانمود ميكنن اگه ما بديم چون زنت بده و نتيجه اعمال خودشه

به شدتتتت باهام بدن

تو روم خوبن

ولي تو عمل خيلي علاقه دارن خوردم كنن

خيلي كاراشون برام عجيبه

مثلا مادرشوهرم به شوهرم سپرده به من كمك نكنه تو خونه

يا خيلي رك گفت بچه به دنيا بياد م

نيا خونه ما منم نميام كمك با اينكه نوه اولشه بچه من

يا من از بچم با ذوق حرف ميزنم محل نميذاره فقط نگاه ميكنه 

بعد دخترش از گربش ميگه انقد قربون صدقه گربهه ميره

خوب منم دلم شكسته 

تنها كاري كه ميتونم انجام بدم اينه كه تا دعوت نكردن نرم كه شوهرم سر اين موضوع خيلي باهام بحث ميكنه اونارو دعوت ميكنه خلاصه بساطيه

مرنج و مرنجان
من انقد سكوت كردم دارم از خشم دروني مريض ميشم بعد خواهرشوهرمو ميبينم چه جوري جلوي ما به خانواده شوه ...

به غیر ترک و فارس عزیزم یه نصیحت خواهرانه اونقد خودتو کوچیک نکن،،،که به سرت بزنن یا نادیده بگیرنت،،،❤❤❤الان زمونه طوریه که اگ یکم مظلوم بازی درآری سوارت میشن،،،،لطفا جبهه نگیرن بعضیا،،،حرفم حقه

به غیر ترک و فارس عزیزم یه نصیحت خواهرانه اونقد خودتو کوچیک نکن،،،که به سرت بزنن یا نادیده بگیرنت،،، ...

اصلااا ادمي نيستم كه حرفمو بزنم خاستمو بگم هميشه احترام نگه داشتم 

نميدونم بايد چي كار كنم چه جوري برخورد كنم

شوهرم هميشه طرف اوناس گله كنن دمار از روزگارم در مياره

مرنج و مرنجان
اصلااا ادمي نيستم كه حرفمو بزنم خاستمو بگم هميشه احترام نگه داشتم  نميدونم بايد چي كار ك ...

من نمیگم بی احترامی کن ولی از حق خودتم نگذر،،،اگ رسمی رو مثلا برا تو نادیده میگیرن ولی برا خودشون کاملا اجرا میکنن اونوقت سکوت نکن ،اگ واضح نمیتونی بگی با حرف زدنات یجور بفهون که آقا منم میفهمم ،،،،من اخلاق خودمو خیلی دوس دارم در حالی که اصلا نمیذارم کسی ازم دلخور بشه احترامشونو دارم ولی حرفمم میزنم اگ بی احترامی ببینم یا ببینم نادیدم میگیرن تلافی میکنم منتهی محترمانه

من نمیگم بی احترامی کن ولی از حق خودتم نگذر،،،اگ رسمی رو مثلا برا تو نادیده میگیرن ولی برا خودشون کا ...

اصلااا جرات ندارمممم انقد عذاب وجدان ميگيرم انقد خودخوري ميكنم فقط خودخوري ميكنم اره بايد كم كم عوض شم

مرنج و مرنجان
اصلااا جرات ندارمممم انقد عذاب وجدان ميگيرم انقد خودخوري ميكنم فقط خودخوري ميكنم اره بايد كم كم عوض ...

اره یکم تغییر کنی بهتره برات❤❤❤